UKRYJ ZDJĘCIE [-]
CZYTAJ WIĘCEJ
Druk wizytówek Kraków Fotoalbumy Druk plakatów Druk naklejek Druk folderów Druk katalogów Druk ulotek Kraków Druk opakowań Druk książek Drukarnia offsetowa Druk cyfrowy Kraków Druk broszur Poznaj Mellow

STRONA GŁÓWNA / Druk broszur

W Mellow oferujemy Państwu druk broszur już od jednej sztuki do wysokich nakładów, co jest możliwe dzięki posiadaniu zarówno drukarni cyfrowej, jak i offsetowej.

Mają Państwo także możliwość wyboru spośród szerokiej gamy podłoży drukarskich: od papierów kredowanych, offsetowych do ozdobnych. Podczas druku broszur w niskich nakładach korzystamy z podstawowych kolorów CMYK, natomiast przy wysokich nakładach istnieje możliwość poszerzenia kolorystyki o paletę kolorów Pantone.
Druk broszur możliwy jest w dowolnie wybranym formacie.


Oprawa broszury może być zeszytowa, klejona (w tym PUR) lub szyta (z dwoma lub czterema oczkami do wpinania do segregatora). Podczas ustalania z Państwem rodzaju oprawy, bierzemy pod uwagę nie tylko gramaturę papieru, objętość broszury i jej format, ale również planowaną żywotność.

Oferujemy również szeroką gamę uszlachetnień całej broszury, samej okładki lub wybranych stron.

Przed złożeniem zamówienia zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy wybiorą dla Państwa optymalne rozwiązania pod względem jakościowym i cenowym.