UKRYJ ZDJĘCIE [-]
CZYTAJ WIĘCEJ
Druk wizytówek Kraków Fotoalbumy Druk plakatów Druk naklejek Druk folderów Druk katalogów Druk ulotek Kraków Druk opakowań Druk książek Drukarnia offsetowa Druk cyfrowy Kraków Druk broszur Poznaj Mellow

STRONA GŁÓWNA / Fotoalbumy

Jedną z propozycji drukarni Mellow jest druk fotoalbumów. Dzięki drukarni niskonakładowej możemy zrealizować usługę druku fotoalbumów już od jednej sztuki.

Fotografie dostarczone przez klienta są umieszczane w wybranym przez niego formacie książki i wydrukowane w najwyższej jakości cyfrowego offsetu, a następnie oprawiane w twardą okładkę. Oprawa fotoalbumów jest wyjątkowo trwała, co zapewnia długą żywotność produktowi końcowemu.
 
Fotoalbumy mogą stanowić idealny prezent lub pamiątkę nie tylko z ważnego wydarzenia rodzinnego czy towarzyskiego (chrzciny, pierwsza komunia, ślub, urodziny), ale także choćby z wakacji. Fotoalbumy świetnie się także sprawdzają jako pamiątki z wyjazdów firmowych, szkoleniowych czy integracyjnych.
 
Fotoalbumy mają wyjątkowy i indywidualny charakter. Każdy klient może bowiem zdecydować nie tylko o wyborze zdjęć, ale również stworzyć pod nimi podpisy.

W celu poznania szczegółów prosimy o kontakt z naszymi doradcami.