UKRYJ ZDJĘCIE [-]
CZYTAJ WIĘCEJ
OFERTA DRUK WYSOKONAKŁADOWY DRUK OPAKOWAŃ DRUK NISKONAKŁADOWY DRUK WIELKOFORMATOWY DIRECT MAILING DYSTRYBUCJA
 
PRZYKŁADOWE REALIZACJE NASZE REFERENCJE KONTAKT Z DORADCĄ

STRONA GŁÓWNA / OFERTA

Oferujemy Państwu druk nisko- i wysokonakładowy, wielki format, druk opakowań i direct mailing, a nasi doradcy służą Państwu pomocną w wyborze optymalnego rozwiązania poligraficznego.

 
Druk niskonakładowy - możliwość produkcji materiałów reklamowych już od jednej sztuki. Dzięki najnowszej technologii cyfrowego offsetu jakość produktu końcowego nie odbiega od jakości offsetowej, a dodatkowo istnieje możliwość pełnego i precyzyjnego uszlachetnienia.
 
Druk wysokonakładowy dedykowany jest do większych partii materiałów reklamowych. Jest to druk offsetowy, wykonywany w Mellow na 5-kolorowych maszynach z lakierem dyspersyjnym w linii. Nowoczesny sprzęt i kontrola densytometryczna pozwalają zachować spójność kolorystyczną w obrębie całego nakładu.
 
Druk wielkoformatowy umożliwia produkcję plakatów, fototapet i innych wydruków w maksymalnej szerokości 158 cm i długości do 5 m. Charakteryzuje się fotograficzną jakością i wysoką wytrzymałością na warunki atmosferyczne (woda, światło słoneczne). Istnieje także możliwość druku na folii, płótnie, czy produkcji roll-upów.  
 
Produkcja opakowań - wysoka jakość wykonania oraz szeroka gama uszlachetnień. Dzięki możliwości druku na kartonach o grubości do 1,2 mm oferujemy wytrzymałe i estetyczne pudełka bez konieczności kaszerowania. Pełna introligatornia (sztanca, składarko-sklejarka) pozwala na wykonanie całości produkcji w jednym miejscu.
 
Direct mailing - narzędzie najczęściej wykorzystywane do personalizacji materiałów reklamowych i kopert, a także produkcji sefmailerów (koperto-listów). Rozwiązanie to pozwala na personalizację czarno-białą lub kolorową zarówno tekstu, jak i grafiki, dzięki czemu oferta jest ściśle dostosowana do potrzeb danego Klienta. 

Zapraszamy do zapoznania sie z naszymi referencjami.