Akademia mellow

Idea edukowania klientów towarzyszyła nam kilka lat przed oficjalnym powstaniem Akademii Mellow.
Uważamy, że firma z 20 letnim stażem byłaby samolubna zostawiając tylko sobie całą zebraną wiedzę. Jeden z uczestników warsztatów oglądając nasze materiały powiedział do kolegi: „Nie wymyślisz czegoś takiego, jak nie wiesz, że takie są możliwości.” Usłyszeliśmy to przypadkiem i jesteśmy za te słowa bardzo wdzięczni, ponieważ idealnie oddają to dlaczego działamy jako Akademia Mellow. Produkty poligraficzne to niezliczona liczba możliwości kreatywnego łączenia papieru i technologii. Klienci chcą tworzyć u nas materiały nietuzinkowe, wyróżniające się, zachwycające. Oprócz tego, że prowadzimy ciągłe konsultacje podczas planowania realizacji, organizujemy więc spotkania z klientami w formie warsztatów. Właśnie po to, by pokazać jakie są możliwości.

Jak wyglądają warsztaty?

can't load image

Warsztaty prowadzimy wspólnie z naszymi partnerami biznesowymi: dostawcami podłoży poligraficznych oraz agencjami brandingowymi. Spotykamy się z klientami w miejscach o miłej aurze np. dworkach lub przestrzennych salach konferencyjnych. Potrzebujemy dużo miejsca, ponieważ przygotowujemy bogatą wystawę naszych produktów: opakowań, notebooków, materiałów marketingowych, albumów. Prowadzimy wykłady, rozmawiamy z uczestnikami, prezentujemy nasze portale do zarządzania i zamawiania druku. Zależy nam na tym, aby zajęcia cechowały się jak największą aktywnością uczestników. Na szczęście nie musimy ich specjalnie zachęcać, widzimy spore zainteresowanie i bardzo nas to cieszy.

O czym mówimy?

can't load image

Wybieramy tematy związane z technikami zadruku, uszlachetnień i wykończenia oraz doborem odpowiedniego podłoża drukarskiego. Prowadziliśmy m.in. wykład pt. „Wybór papieru to ważny element kreacji”, co zresztą niejednokrotnie pojawiało się na kolejnych warsztatach (m.in. zaprzyjaźniona agencja brandingowa opowiadała o procesie projektowania przekazu reklamowego na warsztatach „Drukuj inaczej”). Naszym ulubionym tematem są technologie druku – Akademia Mellow specjalizuje się w dzieleniu się wiedzą na temat zadruku maszyny HP indigo, druku UV, digimatt oraz uszlachetnień. Chętnie też pokazujemy jak oprawiamy produkty – prezentowaliśmy wielokrotnie oprawy kaszerowane czy albumowe. Klientów interesują procesy produkcyjne, więc wychodząc im naprzeciw, zorganizowaliśmy warsztaty, w czasie których mogli zobaczyć jak powstaje książka oraz co zrobić by jej wydanie zachwyciło odbiorców.

Co dalej?

can't load image

Nie osiadamy na laurach. Ponieważ współpracujemy z klientami z całej Polski, nie tylko z Krakowa i okolic, chcemy odwiedzić ich w innych zakątkach naszego kraju. Początkowo prawdopodobnie pojawimy się w miastach Małopolski czy Śląska (śledźcie naszego Facebooka, tam na pewno pojawią się informacje o kolejnych warsztatach: facebook.com/mellow.madeofprint, ale chcemy odwiedzić też miłośników reklamy i druku w Polsce Środkowej i Północnej. Widzimy, że nasz pomysł z Akademią Mellow ma w sobie duży potencjał, osób chętnych do udziału nie brakuje, a na spotkaniach pada mnóstwo pytań. Serdecznie też prosimy wszystkich o informację czego chcielibyście dowiedzieć się na kolejnych warsztatach. Postaramy się dostosować plany do Waszych potrzeb.

Portfolio miasta akademia5
Portfolio miasta akademia9
Portfolio miasta akademia8
Portfolio miasta akademia8
Portfolio miasta akademia7
Portfolio miasta akademia6
Portfolio miasta akademia4
Portfolio miasta akademia3
Portfolio miasta akademia2
Portfolio miasta akademia
Portfolio miasta akademia5
Portfolio miasta akademia9
Portfolio miasta akademia8
Portfolio miasta akademia8
Portfolio miasta akademia7
Portfolio miasta akademia6
Portfolio miasta akademia4
Portfolio miasta akademia3
Portfolio miasta akademia2
Portfolio miasta akademia

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.