Druk broszur

Drukujemy broszury w dowolnym nakładzie: zarówno w dużych ilościach, jak i w pojedynczych sztukach. Mamy tę możliwość, ponieważ prowadzimy dwa oddziały drukarni: cyfrową oraz offsetową.

Podłoża drukarskie

can't load image

Od wielu lat współpracujemy z zaufanymi dostawcami tektur i papierów. Możemy pochwalić się całą gamą podłoży drukarskich: od papierów kredowanych, offsetowych, do ozdobnych. Wśród nich znajdują się papiery barwione w masie, metalizowane, satynowe, ekologiczne czy przezroczyste. Pracujemy z wzornikami od różnych producentów i wybieramy to podłoże, które najbardziej pasuje do charakteru, jaki mamy nadać broszurom, do planowanego projektu graficznego oraz możliwości budżetowych klienta. Podczas druku w niskich nakładach korzystamy z podstawowych kolorów CMYK, rozszerzając kolorystykę o kolor biały umożliwiający druk na ciemnych podłożach. Natomiast przy wysokich nakładach istnieje możliwość poszerzenia kolorystyki o paletę kolorów Pantone.  Druk broszur możliwy jest w dowolnie formacie.

Oprawa broszur

can't load image

Detale to nasz ulubiony etap produkcji. Oprawa broszury nie musi być tylko zeszytowa, klejona (w tym PUR) lub szyta. Broszury przygotowujemy także do wpięcia w segregator, zaopatrując je w dwa lub cztery oczka. Dysponujemy wieloma rodzajami spiral, nie tylko o standardowym metalicznym lub czarnym kolorze, ale także białych oraz barwnych, o kilku grubościach. Broszura może być wykończona nitowaniem (także różnego rodzaju), szyta ozdobnymi nićmi lub kaszerowana. Introligatorzy stale poszukują nowych form wykończenia – wprowadzamy do swojej oferty m.in. ręcznie wykonane szycie japońskie (plecenie sznurkiem). Podczas ustalania  rodzaju oprawy, bierzemy pod uwagę gramaturę papieru, objętość broszury i jej format, ale również planowaną żywotność. 

Uszlachetnienie broszur

can't load image

Uszlachetnienie to element, który stanowi o wyjątkowości broszury. Zwraca uwagę odbiorcy, wywołuje emocje i określa ekskluzywność produktu. Oferujemy szeroką gamę uszlachetnień całej broszury, samej okładki lub wybranych stron. Korzystamy z tradycyjnych folii (błysk, matt, soft touch) oraz wielu niestandardowych rozwiązań: folii wybiórczych, holograficznych, o strukturze skórki pomarańczy lub lnu, folii fluorescencyjnych, wybiórczych, zdrapek i wiele innych. Klienci z branży kosmetycznej oraz spożywczej szczególnie cenią sobie możliwość nałożenia zapachów na poszczególne elementy graficzne broszury. Niesamowite efekty dają także złocenie, srebrzenie czy tłoczenie (na zimno i na ciepło).

Broszury reklamowe

can't load image

Czym są broszury reklamowe? To nic innego jak forma prezentacji informacji lub treści reklamowych. Możesz za ich pomocą pozyskać nowego klienta lub podtrzymać komunikację z tymi, którzy już korzystają z Twoich produktów lub usług. Broszury reklamowe są stosowane niemalże w każdej branży np. modowej (broszura z nową kolekcją) czy hotelarskiej (informatory o dodatkowych usługach hotelu). W produkcji broszur ważne są trzy kroki: pomysł, projekt graficzny i wykonanie. Zanim powstaje produkt, rodzi się idea – do czego potrzebna Ci broszura? Co chcesz przekazać odbiorcom? Jakie zachowanie chcesz tym wywołać? Zainspiruj się innymi realizacjami i jesteśmy przekonani, że narodzi się pomysł na broszurę. Jeśli nie, zapraszamy na konsultację. Postaramy się popracować nad tym razem. Zanim przygotujesz projekt graficzny, warto określić z czego będzie wykonana broszura, czy będzie mieć uszlachetnienia i jak będzie szyta. Mając przed oczyma gotowy produkt, opracuj design. Wykonanie zostaw nam – mamy szerokie zaplecze technologiczne, 20 letnie doświadczenie i duże pokłady kreatywności. Druk broszur to coś, co robimy od lat. Możesz być spokojny, że zrobimy to rzetelnie i pięknie.Kontakt

Uzupełnij swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą!

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.