Druk cyfrowy Kraków

Druk cyfrowy to technologia tworzenia materiałów z postaci danych komputerowych do gotowego produktu. Zapis cyfrowy (projekt graficzny i informacje o sposobie wydruku np. kolorystyka) może być dowolnie personalizowany, ponieważ w trakcie przygotowania do druku istnieje możliwość zmian dowolnych elementów graficznych lub tekstowych.

Właśnie dzięki temu możemy tworzyć materiały personalizowane, dostosowane do indywidualnego klienta. Niskonakładowa drukarnia Mellow (nasz oddział cyfrowy) znajduje się przy ul. Kieleckiej 2 w Krakowie. Oprócz wykonywania standardowych wydruków (są to np. tanie wizytówki na papierach kredowych), prowadzimy doradztwo materiałów nietuzinkowych: na papierach ozdobnych czy folii, z całą gamą uszlachetnień. To co nas wyróżnia, to możliwość wydrukowania 1 sztuki dowolnego produktu z pełnym zdobieniem.Do czego druk cyfrowy?

can't load image

Druk cyfrowy najczęściej wykorzystywany jest do produkcji niewielkich partii materiałów reklamowych, takich jak ulotki, plakaty czy wizytówki. Oferujemy także katalogi, broszury, a nawet książki i czasopisma w niedużych nakładach. Możliwość ta jest chętnie wykorzystywana przez firmy do próbnych wydruków katalogów firmowych lub materiałów wykorzystywanych jednorazowo (np. na wystawach czy targach), ale także przez klientów indywidualnych jako wydruk prezentów (np. albumy ze zdjęciami) czy portfolio dyplomowego na uczelni artystycznej. Wśród oferowanych przez nas materiałów są także opakowania i etui wykonane cyfrowo oraz druki akcydensowe, w tym: druk kart menu, bony podarunkowe, etykiety, cenniki, kalendarze.

Zalety druku cyfrowego

can't load image

Niewątpliwym atutem drukarni cyfrowej jest krótki czas realizacji produktów. Technologia cyfrowa pozwala na druk w tempie od kilku do ok. 200 stron A4 w ciągu minuty. Faza przygotowania plików jest krótka, więc jedynym ograniczeniem czasu wykonania wydruku są inne zlecenia czekające w kolejce. Nie ma przestojów pomiędzy kolejnymi zleceniami i możliwa jest ich archiwizacja, dzięki czemu klienci mogą wrócić do nas z prośbą o ponowny wydruk np. wizytówek. Jakość druków jest znacznie wyższa od typowych domowych drukarek czy nawet plotera. Możliwe jest także wykorzystanie wielu różnych podłoży drukarskich: papierów tradycyjnych, ozdobnych i folii o różnych gramaturach. Gwarantujemy spójną kolorystykę przy dodrukach. 

Wydruki cyfrowe można zamawiać online, korzystając z darmowych baz projektów graficznych i prostego edytora szablonów: www.drukujto.pl

Druk offsetowy

can't load image

Wysokie nakłady polecam realizować za pomocą druku offsetowego. Każdy z produktów wykonywany w drukarni cyfrowej można wykonać w jakości offsetowej, z pełnym uszlachetnieniem i nietypowym wykończeniem. W naszej ofercie znajduje się druk offsetowy książek, magazynów, ale także druk offsetowy materiałów reklamowych, takich jak ulotki czy plakaty. Wysokonakładowa drukarnia offsetowa Mellow znajduje się przy ul. Zawiłej 61 w Krakowie. W obu oddziałach drukarni czekają doradcy klienta, którzy wskażą najlepsze rozwiązania zarówno pod kątem jakościowym, jak i budżetowym.


Kontakt

Uzupełnij swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą!

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.