Druk folderów

Dzięki drukarni niskonakładowej i wysokonakładowej, wykonujemy druk folderów w dowolnym nakładzie – począwszy od jednej sztuki, aż do kilkudziesięciu tysięcy egzemplarzy.

Folder reklamowy

can't load image

Folder reklamowy to ważny element strategii marketingowej firmy oraz spójnej identyfikacji wizualnej. Jego treść, design i forma wykonania może przyczynić się do zdobycia zaufania i pozyskania klienta. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby jakość wykonania była jak najlepsza, a forma pomysłowa. Inspirujemy naszych klientów oraz wykonujemy foldery według ich pomysłu. Format może być dowolny. Najczęściej folder reklamowy jest 4- lub 6-stronicową publikacją, dzięki czemu mamy możliwość odpowiedniego rozplanowania i podzielenia treści na poszczególne części. Tak jak w przypadku innych wydruków, mamy do dyspozycji całą masę podłoży drukarskich, technologii i uszlachetnień.

Podłoża folderów reklamowych

can't load image

Do druku folderów można wykorzystać szeroką gamę podłoży: papier kredowany matowy, błyszczący, papier offsetowy, ozdobny w różnych kolorach i fakturach, metaliczny lub nawet karton ekologiczny. Sztuką jest jedynie dopasowanie rodzaju papieru do grupy docelowej, do której ma trafić folder oraz do planowanego designu. Technologia, jaką dysponujemy pozwala nam na dziesiątki możliwości uszlachetnień oraz łączenia kart folderu. Niemalże każde podłoże możemy łączyć na wiele sposobów, składać czy oprawiać. Warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia naszych doradców, którzy z chęcią zaprezentują wzorniki papierów i doradzą najlepsze rozwiązanie.

Wykończenie

can't load image

Pomimo tego, że  foldery to niewielkie publikacje, mogą mieć doszyte oczka do wpięcia do segregatora (standardowo dwa lub cztery) lub posiadać nietypową formę łączenia. Nasi introligatorzy i drukarze dysponują wieloma rodzajami nitów grzybkowych i przelotowych (metalowych oraz plastikowych, w różnych kolorach). Korzystamy także ze śrub introligatorskich i nitonakrętek. Dobrze dobrane wykończenie to postawienie kropki nad „i” w projekcie i produkcji folderu reklamowego. Jeśli masz pomysł na kreatywne wykończenie, którego nie mamy w stałej ofercie, daj nam znać. W miarę możliwości, sprowadzimy dla Ciebie potrzebne materiały. Korzystaj także z wiedzy naszych doradców – może zaskoczymy Cię naszymi możliwościami i pomysłowością.

Doradztwo

can't load image

Zanim przystąpisz do projektowania graficznego, warto wybrać drukarnię i zorientować się w jej możliwościach technologicznych. Dlaczego? Druk folderu to proces, który nie jest oderwany od poprzednich etapów jego tworzenia. Wszystko zaczyna się od pomysłu jaka będzie formuła folderu: format, sposób złożenia, papier, uszlachetnienia. Dopiero z taką wiedzą polecamy przystąpić do prac projektowych. Może nie będziesz musiał podkreślać najważniejszych treści innym fontem lub pogrubieniem, bo my to zrobimy za pomocą hot-stampingu lub tłoczenia? Może nie ma potrzeby nanoszenia elementów graficznych na tło folderu, bo doradzimy Ci byś wybrał papier ozdobny z fakturą? Folder reklamowy to potężne narzędzie sprzedażowe, gdy zostanie pomysłowo zaprojektowane i wykonane. Wierzymy, że dobra drukarnia to taka, która potrafi doradzić jak wykonać oryginalny materiał marketingowy. Dlatego staramy się nie tylko słuchać Waszych pomysłów, ale także proponować swoje rozwiązania, oparte na możliwościach produkcyjnych i naszym doświadczeniu pracy z klientem biznesowym.

Kontakt

Uzupełnij swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą!

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.