Druk książek

Posiadana przez nas technologia pozwala drukować egzemplarze sygnalne i krótkie serie, ale również wysokie nakłady książek czy albumów.

Albumy kaszerowane

can't load image

Ta forma oprawy umożliwia prezentowanie treści w eleganckiej formie, z możliwością personalizacji każdego egzemplarza. Kaszerowanie, czyli technika klejenia tektury lub papieru pozwala nam na tworzenie albumów w twardej oprawie i wnętrzem na papierze o wysokiej gramaturze. To co wyróżnia album od standardowej książki, to możliwość rozłożenia go na płasko, dzięki czemu łatwiej chłonąć jego zawartość. Najczęściej wykorzystuje się go do prezentacji ofert, w których kluczową rolę odgrywa obraz np. w branży nieruchomości czy architektury wnętrz. Oferujemy szeroki wybór uszlachetnień – od folii matowej, błyszczącej lub aksamitnej, przez lakier UV tradycyjny i puchnący, po tłoczenia, złocenia i wiele innych. Albumy kaszerowane przeżywają swoją drugą młodość, dzięki rozpowszechnieniu się fotografii amatorskiej. Chętnie wybierane są jako alternatywna tradycyjnych albumów fotograficznych.

Druk książki

can't load image

Oferujemy druk książek w pełnym kolorze (albumy, podręczniki, książki dla dzieci, przewodniki).Posiadamy linie do oprawy miękkiej niskonakładowej i wysokonakładowej (w tym bardzo trwałe klejenie PUR). Możliwy jest również druk książek z okładkami skrzydełkowymi. Użycie takiej obwoluty znacząco podnosi standard publikacji. O staranności wydawniczej mogą świadczyć także uszlachetnienia np. lakier UV czy tłoczenie. Wykończenie książki, jak i użycie odpowiednio dobranych uszlachetnień znacząco zmienia odbiór publikacji przez odbiorcę. Zespół Mellow dba także o produkcję obwolut, etui oraz opakowań na książki.

Obwoluty, etui i opakowania

can't load image

Nie sam wygląd i jakość wykonania publikacji świadczy o wydawnictwie i buduje opinie o samym autorze. Wymagający odbiorcy coraz częściej za standard uznają dodatkowe obwoluty na książki oraz pudełka, które pełnią funkcję estetyczną i chronią publikację przed zniszczeniem. Etui na albumy i serie wydawnicze stały się naturalnym, nierozłącznym elementem większości zamówień. Przysłowie „Nie ocenia się książki po okładce” nie sprawdza się ani w poligrafii, ani w marketingu. Dlatego przywiązujemy do nich nie mniejszą wagę, jak do samej publikacji. Nasi doradcy pomagają dobrać najlepsze rozwiązania technologiczne dotyczące druku książek i albumów, biorąc pod uwagę budżet, oczekiwany nakład oraz czas, który jest przeznaczony na realizację produkcji.

Platforma do zamawiania i projektowania: Drukujto.pl

can't load image

Końcem 2018 roku stworzyliśmy nowy portal do zamawiania druku online. Chcemy, aby nasi klienci mogli szybko zamówić najpopularniejsze produkty, omijając proces wyceny przez obsługę drukarni oraz zaoszczędzając czas.  Zamówienie ulotki z własnego projektu trwa niecałe 5 minut. Zachęcamy też do skorzystania z darmowej bazy gotowych szablonów. W prostym edytorze możliwe jest dostosowanie treści i grafiki.


Sprawdź: https://www.drukujto.pl/

 



Kontakt

Uzupełnij swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą!


Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.