Druk książek

Posiadana przez nas technologia pozwala drukować egzemplarze sygnalne i krótkie serie, ale również wysokie nakłady książek czy albumów.

Albumy kaszerowane

can't load image

Ta forma oprawy umożliwia prezentowanie treści w eleganckiej formie, z możliwością personalizacji każdego egzemplarza. Kaszerowanie, czyli technika klejenia tektury lub papieru pozwala nam na tworzenie albumów w twardej oprawie i wnętrzem na papierze o wysokiej gramaturze. To co wyróżnia album od standardowej książki, to możliwość rozłożenia go na płasko, dzięki czemu łatwiej chłonąć jego zawartość. Najczęściej wykorzystuje się go do prezentacji ofert, w których kluczową rolę odgrywa obraz np. w branży nieruchomości czy architektury wnętrz. Oferujemy szeroki wybór uszlachetnień – od folii matowej, błyszczącej lub aksamitnej, przez lakier UV tradycyjny i puchnący, po tłoczenia, złocenia i wiele innych. Albumy kaszerowane przeżywają swoją drugą młodość, dzięki rozpowszechnieniu się fotografii amatorskiej. Chętnie wybierane są jako alternatywna tradycyjnych albumów fotograficznych.

Druk książki

can't load image

Oferujemy druk książek w pełnym kolorze (albumy, podręczniki, książki dla dzieci, przewodniki). Posiadamy linie do oprawy miękkiej niskonakładowej i wysokonakładowej (w tym bardzo trwałe klejenie PUR). Możliwy jest również druk książek z okładkami skrzydełkowymi. Użycie takiej obwoluty znacząco podnosi standard publikacji. O staranności wydawniczej mogą świadczyć także uszlachetnienia np. lakier UV czy tłoczenie. Wykończenie książki, jak i użycie odpowiednio dobranych uszlachetnień znacząco zmienia odbiór publikacji przez odbiorcę. Zespół Mellow dba także o produkcję obwolut, etui oraz opakowań na książki.

Obwoluty, etui i opakowania

can't load image

Nie sam wygląd i jakość wykonania publikacji świadczy o wydawnictwie i buduje opinie o samym autorze. Wymagający odbiorcy coraz częściej za standard uznają dodatkowe obwoluty na książki oraz pudełka, które pełnią funkcję estetyczną i chronią publikację przed zniszczeniem. Etui na albumy i serie wydawnicze stały się naturalnym, nierozłącznym elementem większości zamówień. Przysłowie „Nie ocenia się książki po okładce” nie sprawdza się ani w poligrafii, ani w marketingu. Dlatego przywiązujemy do nich nie mniejszą wagę, jak do samej publikacji. Nasi doradcy pomagają dobrać najlepsze rozwiązania technologiczne dotyczące druku książek i albumów, biorąc pod uwagę budżet, oczekiwany nakład oraz czas, który jest przeznaczony na realizację produkcji.Kontakt

Uzupełnij swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą!


Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.