Druk naklejek

Zagwarantujemy Ci, że opakowanie zaproponowane przez nas będzie tożsame z Twoim dobrym produktem. 

Korzystając z naszego doświadczenia, służymy pomocą przy wyborze materiału, kształtu i formy uszlachetnienia. Na Twoje życzenie wykonamy również makietę opakowania, byś mógł je zobaczyć nie tylko na ekranie.

Dzięki wdrażanej obecnie najnowocześniejszej linii do druku w technologii LED wzbogacamy naszą ofertę o możliwość druku na materiałach niewsiąkliwych: papierach metalizowanych, PVC, foli, IML z dodatkowymi uszlachetnieniami inline, takimi jak skórka pomarańczowa, lakier UV, efekty holograficzne. Opatentowaliśmy też, unikatowy na skalę światową, system do bezkosztowego zabezpieczenia Twoich produktów.

Druk naklejek – drukarnia

can't load image

Drukarnie dysponują maszynami do wycinania okrągłych, prostokątnych i kwadratowych naklejek. Możliwe jest jednak zaprojektowanie ploterów tnących lub wykonanie wykrojników pozwalających na wycięcie (lub nacięcie) naklejki w niemal każdym kształcie i rozmiarze. Drukujemy w technologii cyfrowej lub offsetowej. Technologię dobieramy na podstawie zapotrzebowania klienta (kształt, nakład) tak, aby wybrać opcję bardziej atrakcyjną cenowo. Naklejki mogą być rycowane i dostarczone na arkuszu (np. A4), a także sztancowane (czyli wycinane) do formatu końcowego. Dzięki zastosowaniu papieru nacinanego od spodu, odrywanie naklejek jest ułatwione. Wybór metody zależy od indywidualnych potrzeb – jeśli naklejki będą rozdawane podczas kontaktu z klientem, konieczne jest ich całkowite wycięcie. Jeśli jednak będą zdobiły przygotowane w dużej ilości materiały reklamowe lub prezentowe, łatwiej będzie z nich korzystać odrywając je z arkusza.

Personalizacja i uszlachetnienie

can't load image

Dzięki technologii cyfrowej, mamy możliwość personalizacji naklejek kodem kreskowym, tekstem (w tym także numerowanie naklejek) oraz obrazem. Drukujemy na papierze samoprzylepnym lub foliach: w ofercie mamy folię z klejem usuwalnym, folię białą i przezroczystą. Naklejki wykonane na papierze można pokryć dodatkowo folią matową, błyszczącą lub soft touch, a do tworzenia materiałów premium zdarza się użyć także lakieru UV lub hot-stampingu. Korzystamy z trzech rodzajów kleju, o różnym stopniu przyczepności i usuwalności.

Kontakt

Uzupełnij swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą!
Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.