Druk niskonakładowy wykorzystujemy do produkcji krótkich serii materiałów reklamowychksiążek, czasopism, opakowań, czy akcydensów. 

Jako drukarnia cyfrowa oferujemy unikalną jakość druku w błyskawicznym tempie, na papierach tradycyjnych, ozdobnych i folii, z wykorzystaniem kolorów PANTONE.

Wykorzystywana przez nas technologia cyfrowego offsetu gwarantuje, że produkcja niskich nakładów nie wiąże się już ze stratą jakości. Pozwala ona na druk nawet jednego egzemplarza w jakości offsetowej, przy zachowaniu cen druku cyfrowego. Posiadamy także ploter wielkoformatowy o maksymalnej szerokości druku 158 cm.

Dodatkowy atut to bardzo szybkie terminy realizacji.
  
Dzięki posiadanej drukarni offsetowej nasza oferta uzupełniona jest o możliwość druku wysokich nakładów. W efekcie nasi pracownicy sami zaproponują Państwu rozwiązanie, które będzie najkorzystniejsze cenowo przy danym nakładzie. 
 

Nasi doradcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.