Druk plakatów

Wykorzystujemy druk cyfrowy, offsetowy oraz wielkoformatowy, aby zrealizować dla Ciebie dowolny nakład plakatów – nawet jedną sztukę.

Plakaty reklamowe

can't load image

Plakat to ponadczasowy nośnik informacji, mający swoje początki w XIX wieku. Od tego czasu jego forma i sposób wykonania wyewolułowała, dając naszym klientom całe spektrum możliwości. Podstawową rolą plakatu jest przykucie wzroku odbiorcy, dlatego warto postarać się o oryginalny design oraz dobór papieru. Klienci najczęściej wybierają papiery kredowe błyszczące lub matowe o gramaturze 115-150 g (ważna jest trwałość plakatu!), ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby produkt powstał na papierze ozdobnym lub kredzie o wyższych gramaturach. Co więcej, wykonujemy plakaty ozdobne z uszlachetnieniami – każdy sposób jest dobry, aby skupić uwagę odbiorcy. A sposobów mamy wiele: hot-stamping, lakier UV, nałożenie folii kolorowej lub dyfrakcyjnej, a nawet lakiery fluorescencyjne.

Formaty plakatów

can't load image

Wielkość plakatu dopasuj do miejsca, w którym ma się pojawić. Plakaty możemy wydrukować w dowolnym formacie, tak aby idealnie wyglądały na każdego typu tablicach i słupach ogłoszeniowych oraz w witrynach i wnętrzach. Najczęściej drukujemy plakaty w formatach A3, A2, B2 i B1 oraz w tzw. wielkim formacie, gdzie wielkość dopasowana jest do konkretnego nośnika. Jeśli potrzebne Ci są plakaty w niestandardowym rozmiarze, przygotujemy je dla Ciebie. Możesz też liczyć na nasze doradztwo – czasami wybór odpowiedniej wielkości plakatu pozwala zoptymalizować koszty, przy równoczesnym zachowaniu wysokiej jakości produktu i wyjątkowego wyglądu. Plakaty drukujemy w technologii cyfrowej, offsetowej i wielkoformatowej od jednej sztuki do niemal nieograniczonej ilości.

Plakaty wielkoformatowe

can't load image

Korzystamy z technologii, dzięki której potrafimy wyprodukować nawet duże nakłady plakaty w rozmiarze XXL. Dajemy gwarancję żywych, trwałych i nasyconych kolorów. Produkt może być docięty do formatu lub odebrany w postaci zrolowanej. Plakaty wielkoformatowe wykorzystuje się jako nośnik reklamy, szczególnie w przestrzeni otwartej np. na przystankach miejskich lub w witrynach sklepowych. Ponieważ dobry design w połączeniu z najnowocześniejszymi technologiami druku sprawiają, że plakaty mogą być małymi (a właściwie dużymi!) dziełami sztuki, wykorzystuje się je do dekoracji wnętrz. Najchętniej z tej opcji korzystają lokale usługowe, takie jak knajpy i restauracje. Coraz częściej zdarza się, że plakatami wielkoformatowymi interesują się indywidualni klienci, którzy zdobią nimi pokoje dziecięce, sypialnie lub salon w swoim mieszkaniu.

Wyróżnij się

can't load image

Plakaty mają szerokie zastosowanie w marketingu. Najczęściej wykorzystywane są do przekazania informacji o organizowanym przez Twoją firmę wydarzeniu. Muszą więc być zachęcające, bo na podstawie kontaktu odbiorcy z treścią i formą plakatu, był w stanie podjąć decyzję o udziale w evencie. Plakaty są też wykorzystywane jako forma dekoracji wnętrz biurowych, restauracji czy sklepu. Wtedy pełnią funkcję sprzedażową i wizerunkową. Żyjemy w czasach, gdy codziennie dociera do nas setki komunikatów reklamowych. Uważamy, że jednym sposobem by to właśnie Twój komunikat dotarł do klientów jest nietypowa forma wykonania plakatów czy innych materiałów reklamowych. Zapytaj nas jakie mamy pomysły na plakat z uszlachetnieniem, plakat w wielkim formacie czy plakat dekoracyjny. Zainspiruj się na naszym Pinterest: https://pl.pinterest.com/mellow_madeofprint/ i odwiedź nasz Odział Cyfrowy, gdzie dowiesz się więcej o technologiach druku, jakimi dysponujemy i zapoznasz z wzornikami papieru.Kontakt

Uzupełnij swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą!

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.