Druk plakatów

Wykorzystujemy druk cyfrowy, offsetowy oraz wielkoformatowy, aby zrealizować dla Ciebie dowolny nakład plakatów – już od jednej sztuki 

Plakaty reklamowe

Plakat jest nośnikiem informacji -  najczęściej reklamy. Nasi Klienci najczęściej drukują plakaty na papierach kredowanych, błyszczących lub matowych w gramaturze 115-150 g.

 

Plakaty mogą też być drukowane też na innych papierach oraz gramaturach. Wydruk plakatu może zostać dodatkowo uszlachetniony każdym z dostępnych uszlachetnień.

Formaty plakatów

Plakaty możemy wydrukować w dowolnym formacie.

Najczęściej Plakaty drukowane są w formatach A3, A2, B2 i B1 oraz w tzw. wielkim formacie, gdzie wielkość dopasowana jest do konkretnego nośnika.

Jeżeli jest taka możliwość, podpowiadamy jakiego użyć formatu, aby zoptymalizować koszty Klienta.

Plakaty wielkoformatowe

Mamy możliwość druku plakatów wielkoformatowych płaskich oraz z roli. Druki takich plakatów znajdują zastosowanie, zarówno w reklamie wielkoformatowej, jak i w punkcie sprzedaży. Wykorzystywane są również jako dekoracja wnętrz.Kontakt

Uzupełnij swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą!

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.