Druk ulotek Kraków

Na mapie Krakowa znajdziesz dwa oddziały Mellow: drukarnię cyfrową oraz drukarnię offsetową. To tutaj, w mieście królów, wykonujemy ulotki reklamowe, których nie powstydziliby się najpotężniejsi władcy historyczni.
Ulotki reklamowe

can't load image

Klienci najczęściej wybierają ulotki na papierach kredowych - matowych lub błyszczących, o gramaturze od 115g do 200g. Bardziej wymagającym klientom możemy zaproponować szeroki wybór papierów offsetowych oraz ozdobnych, które podkreślą charakter ich projektów. Drukujemy oryginalne ulotki, na nietradycyjnych papierach, często łączonych w nietuzinkowy sposób. Dwustronnie kolorowa ulotka, połączona złotym nitem z zadrukowaną jednostronnie kalką, nie ujdzie uwadze żadnego odbiorcy. Podczas druku niskich nakładów ulotek, wykorzystujemy podstawową paletę kolorów CMYK oraz dodatkowy kolor biały (co umożliwia druk białych i kolorowych grafik na ciemnych podłożach), natomiast przy wysokich nakładach możliwe jest zastosowanie kolorów Pantone.

Uszlachetnienie ulotek

can't load image

Wierzymy w to, że ulotki reklamowe mają za zadanie nie tylko informować, ale i przekonywać. A przekonanie odbiorcy, w czasach gdy materiałów reklamowych jest wokół nas tak wiele, nie jest proste. Rolę perswazyjną pełni nie tylko tekst i grafika przygotowane przez klienta, ale sposób wykonania ulotki i odczucia jakie wywołuje kontakt z nią.  Oto niektóre z możliwych uszlachetnień:

 

  • lakier dyspersyjny błysk/matt/soft touch
  • folia błysk/matt/soft touch
  • lakier UV wybiórczy lub powierzchniowy
  • lakier puchnący
  • lakiery strukturalne
  • lakiery fosforyzujące
  • jak i wiele innych

 

Uszlachetnienia to magia, zamieniająca zwykłą ulotkę na produkt, którego nie wyrzucisz do najbliższego kosza, a schowasz do szuflady.

Formaty i wykończenie ulotek

can't load image

Najczęściej wybierane formaty ulotek to A4, A5, DL (99x210 mm) lub A4 składane do DL, A5 i A6. Niejednokrotnie jednak wykonujemy druk ulotek o niecodziennym kształcie, co jest możliwe dzięki sztancowaniu z wykrojnika lub wycięciu kształtu przy pomocy plotera. Proponujemy też niecodzienne formy wykończenia i spinania ulotek, takich jak np. nity, zatrzaski, przeszywanie nićmi ozdobnymi. Dbamy o to, by forma ulotek wyróżniała się wśród wielu innych. Klientom, którzy nie mają dostępu do działu graficznego, bądź nie chcą wykonywać projektu samodzielnie, polecamy zaprzyjaźnione agencje brandingowe lub wykonanie własnego projektu na jednym ze szablonów proponowanych przez nas na platformie www.drukujto.pl. Dzięki współpracy agencji, dostawców materiałów poligraficznych oraz naszej drukarni, produkujemy spójne i skuteczne materiały marketingowe.

Wizerunek

can't load image

Druk ulotek to zapewne jedna z dziesiątek czynności jakie wykonujesz w ramach działań marketingowych Twojej firmy. Cieszymy się, że czytasz tę stronę. To oznacza, że nie bagatelizujesz wartości jaką może nieść to narzędzie reklamowe. Ulotka nie może być tylko świstkiem papieru, który zostanie wyrzucony przez przechodnia zaraz po jej otrzymaniu. To marnotrawstwo czasu i pieniędzy, a co gorsza, skaza na wizerunku Twojej firmy. Ulotka musi zaciekawić i zaintrygować. Badania pokazują, że wskaźnik konwersji (czyli spełnienie Twojego celu biznesowego za pomocą konkretnego narzędzia) ulotek dostarczonych do odpowiednich odbiorców w odpowiednim czasie może wynosić do 5%. Chodzi o sytuację, gdy potrafisz określić swoją grupę docelową i wiesz, gdzie możesz ją spotkać (taka sytuacja najczęściej ma miejsce podczas targów, eventów itp.). My jesteśmy przekonani, że sprzedaż może być wyższa, gdy komunikaty będą spersonalizowane, a wykonanie ulotki nietuzinkowe. Dlatego produkujemy ulotki ozdobne z uszlachetnieniami, wykorzystując możliwości zarówno poligraficzne, jak i introligatorskie. Sprawdź i zmierz ich skuteczność.

Platforma do zamawiania i projektowania: Drukujto.pl

can't load image

Końcem 2018 roku stworzyliśmy nowy portal do zamawiania druku online. Chcemy, aby nasi klienci mogli szybko zamówić najpopularniejsze produkty, omijając proces wyceny przez obsługę drukarni oraz zaoszczędzając czas.  Zamówienie ulotki z własnego projektu trwa niecałe 5 minut. Zachęcamy też do skorzystania z darmowej bazy gotowych szablonów. W prostym edytorze możliwe jest dostosowanie treści i grafiki.


Sprawdź: https://www.drukujto.pl/

 


Kontakt

Uzupełnij swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą!

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.