Druk wizytówek

Specjalizujemy się w druku wizytówek w wysokiej jakości i z szeroką gamą uszlachetnień oraz wykończeń, w nakładach już od 1 sztuki. 

Wizytówki warstwowe

can't load image

Druk wizytówek wykonujemy na szerokiej gamie papierów kredowych, offsetowych, ekologicznych, jak i ozdobnych. Nadruk kolorem białym lub druk UV pozwala na zadruk nawet ciemnych kolorów papierów ozdobnych oraz metalicznych. Nowością sa wizytówki warstwowe, są to wizytówki składające się z trzech warstw papieru, z których każda może być w innym kolorze. W naszej siedzibie przy ul. Kieleckiej w Krakowie można wybrać wzór i podłoże wizytówek z pokaźnego wzornika papierów ozdobnych, a nasi doradcy podpowiedzą, jaki rodzaj będzie najlepiej pasował do danego projektu.

Wykończenie

can't load image

Nasi klienci najczęściej wybierają wizytówki prostokątne o wymiarach 9x5 cm lub 8,5x5,5 cm, ale realizujemy również druk wizytówek w innych formatach.
Wizytówki mogą posiadać zaokrąglone rogi (wszystkie lub tylko wybrane) lub być drukowane w dowolnym kształcie dzięki procesowi sztancowania lub wycinania na ploterze (bez konieczności ponoszenia kosztów wykrojnika). Technologie wykonania wizytówki dopasowujemy do konkretnej realizacji tak, aby zoptymalizować koszty i zawsze zapewnić wysoką jakość produktu końcowego.

Uszlachetnianie wizytówek

can't load image

Oferujemy również wiele możliwości uszlachetniania wizytówek:

 

  • nie tylko folią matową, błyszczącą lub aksamitną,
  • ale także lakierem UV wybiórczym
  • wszelkimi innymi uszlachetnieniami (m.in. lakierem puchnącym) do niedawna zarezerwowanymi wyłącznie dla druku offsetowego.
  • również złocenie, srebrzenie oraz HS innymi kolorami foli np. czerwoną, niebieską, tęczową (folia raibow)
  • drukiem wypukłym UV

Istnieje także możliwość druku wizytówek tłoczonych. Zachęcamy do odwiedzenia Mellow drukarnia Krakówprzy ul. Kieleckiej, można wybrać podłoże wizytówek z wzornika, zobaczyć gotowe produkty i skorzystać z porad doradców.

Platforma do zamawiania i projektowania: Drukujto.pl

can't load image

Końcem 2018 roku stworzyliśmy nowy portal do zamawiania druku online. Chcemy, aby nasi klienci mogli szybko zamówić najpopularniejsze produkty, omijając proces wyceny przez obsługę drukarni oraz zaoszczędzając czas.  Zamówienie ulotki z własnego projektu trwa niecałe 5 minut. Zachęcamy też do skorzystania z darmowej bazy gotowych szablonów. W prostym edytorze możliwe jest dostosowanie treści i grafiki.


Sprawdź: https://www.drukujto.pl/Kontakt

Uzupełnij swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą!


Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.