Druk wizytówek

Specjalizujemy się w druku wizytówek w wysokiej jakości i z szeroką gamą uszlachetnień oraz wykończeń, w nakładach już od 1 sztuki. 

Wizytówki warstwowe

can't load image

Druk wizytówek wykonujemy na szerokiej gamie papierów kredowych, offsetowych, ekologicznych, jak i ozdobnych. Nadruk kolorem białym lub druk UV pozwala na zadruk nawet ciemnych kolorów papierów ozdobnych oraz metalicznych. Nowością sa wizytówki warstwowe, są to wizytówki składające się z trzech warstw papieru, z których każda może być w innym kolorze. W naszej siedzibie przy ul. Kieleckiej w Krakowie można wybrać wzór i podłoże wizytówek z pokaźnego wzornika papierów ozdobnych, a nasi doradcy podpowiedzą, jaki rodzaj będzie najlepiej pasował do danego projektu.

Wykończenie

can't load image

Nasi klienci najczęściej wybierają wizytówki prostokątne o wymiarach 9x5 cm lub 8,5x5,5 cm, ale realizujemy również druk wizytówek w innych formatach.
Wizytówki mogą posiadać zaokrąglone rogi (wszystkie lub tylko wybrane) lub być drukowane w dowolnym kształcie dzięki procesowi sztancowania lub wycinania na ploterze (bez konieczności ponoszenia kosztów wykrojnika). Technologie wykonania wizytówki dopasowujemy do konkretnej realizacji tak, aby zoptymalizować koszty i zawsze zapewnić wysoką jakość produktu końcowego.

Uszlachetnianie wizytówek

can't load image

Oferujemy również wiele możliwości uszlachetniania wizytówek:

 

  • nie tylko folią matową, błyszczącą lub aksamitną,
  • ale także lakierem UV wybiórczym.
  • wszelkimi innymi uszlachetnieniami (m.in. lakierem puchnącym) do niedawna zarezerwowanymi wyłącznie dla druku offsetowego,
  • złocenie, srebrzenie oraz HS innymi kolorami foli np. czerwoną, niebieską, tęczową (folia raibow),
  • drukiem wypukłym UV.

 

Istnieje także możliwość druku wizytówek tłoczonych. Zachęcamy do odwiedzenia Mellow drukarnia Krakówprzy ul. Kieleckiej, można wybrać podłoże wizytówek z wzornika, zobaczyć gotowe produkty i skorzystać z porad doradców.

Papiery

can't load image

Na potrzeby przygotowania tekstów reklamowych, próbowaliśmy kiedyś policzyć iloma rodzajami papieru dysponujemy jako drukarnia. Okazało się to jednak niemożliwe – oferty dostawców, z którymi współpracujemy są tak szerokie, że szacunki zajęłyby kilka dni pracy. Podłoża drukarskie zamawiamy u pięciu stałych partnerów, a każdy z nich ma możliwość sprowadzenia niestandardowych papierów, których nie ma w stałej ofercie. Drukujemy ulotki na papierach powlekanych, niepowlekanych, ozdobnych, barwionych w masie, ekologicznych, o nieregularnych strukturach, o różnych gramaturach i w niemalże nieograniczonych barwach. Jeśli masz pomysł na oryginalną wizytówkę, jesteśmy pewni, że będziemy ją mogli u nas wykonać. Tworzymy oryginalne wizytówki, które zwracają uwagę jakością swojego wykonania i pomysłowością w zastosowaniu technologii i uszlachetnień.

Platforma do zamawiania i projektowania: Drukujto.pl

can't load image

Nie każda realizacja wymaga konsultacji z naszymi doradcami. Jeśli posiadasz swój projekt wizytówki i pomysł jak może być wykonana lub chcesz skorzystać z darmowych szablonów online i zamówić wizytówki przez Internet, skorzystaj z portalu DrukujTo. Oferujemy wizytówki klasyczne na papierach kredowych, wizytówki warstwowe z 12 kolorami przekładek (wizytówki kaszerowane) oraz wizytówki ozdobne na papierach barwionych w masie. Edytor wbudowany w portal pozwala na dodanie swoich treści, zmianę elementów graficznych, dodanie logo. Z przygotowanych przez nas propozycji możesz stworzyć wizytówkę, która będzie określać charakter Twojej firmy.


Sprawdź: https://www.drukujto.pl/Kontakt

Uzupełnij swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą!


Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.