Druk broszur

W Mellow oferujemy Państwu druk broszur już od jednej sztuki do wysokich nakładów, co jest możliwe dzięki posiadaniu zarówno drukarni cyfrowej, jak i offsetowej. Mają Państwo także możliwość wyboru spośród szerokiej gamy podłoży drukarskich: od papierów kredowanych, offsetowych do ozdobnych. Podczas druku broszur w niskich nakładach korzystamy z podstawowych kolorów CMYK, natomiast przy wysokich nakładach istnieje możliwość poszerzenia kolorystyki o paletę kolorów Pantone. Druk broszur możliwy jest w dowolnie wybranym formacie.
Oprawa broszury może być zeszytowa, klejona (w tym PUR) lub szyta (z dwoma lub czterema oczkami do wpinania do segregatora). Podczas ustalania z Państwem rodzaju oprawy, bierzemy pod uwagę nie tylko gramaturę papieru, objętość broszury i jej format, ale również planowaną żywotność. Oferujemy również szeroką gamę uszlachetnień całej broszury, samej okładki lub wybranych stron. Przed złożeniem zamówienia zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy wybiorą dla Państwa optymalne rozwiązania pod względem jakościowym i cenowym.


Kontakt

Zostaw dane a otrzmasz najlepszą ofertę!


Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.