Druk broszur

W Mellow oferujemy Państwu druk broszur już od jednej sztuki do wysokich nakładów, co jest możliwe dzięki posiadaniu zarówno drukarni cyfrowej, jak i offsetowej.

Podłoża drukarskie

Mają Państwo także możliwość wyboru spośród szerokiej gamy podłoży drukarskich: od papierów kredowanych, offsetowych do ozdobnych. Podczas druku broszur w niskich nakładach korzystamy z podstawowych kolorów CMYK, natomiast przy wysokich nakładach istnieje możliwość poszerzenia kolorystyki o paletę kolorów Pantone.  Druk broszur możliwy jest w dowolnie wybranym formacie.

Oprawa broszur

Oprawa broszury może być zeszytowa, klejona (w tym PUR) lub szyta (z dwoma lub czterema oczkami do wpinania do segregatora), spiralowana, szyta nićmi ozdobnymi, nitowana, kaszerowana. Podczas ustalania z Państwem rodzaju oprawy, bierzemy pod uwagę nie tylko gramaturę papieru, objętość broszury i jej format, ale również planowaną żywotność. 

Uszlachetnienie broszur

Oferujemy również szeroką gamę uszlachetnień całej broszury, samej okładki lub wybranych stron. Przed złożeniem zamówienia zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy wybiorą dla Państwa optymalne rozwiązania pod względem jakościowym i cenowym.Kontakt

Uzupełnij swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą!

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.