Druk książek

Posiadana przez nas technologia pozwala drukować egzemplarze sygnalne i krótkie serie, ale również i wysokie nakłady książek czy albumów.

Albumy kaszerowane

Ta forma oprawy umożliwia prezentowanie treści w eleganckiej formie, z możliwością personalizacji każdego egzemplarza.

Szeroki wybór uszlachetnień – od folii matowej, błyszczącej lub aksamitnej, przez lakier UV tradycyjny i puchnący, po tłoczenia, złocenia i wiele innych, nadadzą wydawnictwom wyjątkowości.

Książki, albumy

Oferujemy druk książek w pełnym kolorze (albumy, podręczniki, książki dla dzieci, przewodniki) oraz druk jednokolorowy książek (beletrystyka, słowniki). 

 

Książki mogą być także drukowane w sposób łączony – część opisowa w kolorystyce 1+1, a część zdjęciowa w kolorystyce 4+4 lub 5+5. Posiadamy linie do oprawy miękkiej niskonakładowej i wysokonakładowej (w tym klejenie PUR). Możliwy jest również druk książek z okładkami skrzydełkowymi. 

Obwoluty, etui i opakowania

Oferujemy również druk obwolut na książki, pudełek lub etui na albumy i serie wydawnicze.

Nasi doradcy pomogą dobrać najlepsze rozwiązania technologiczne dotyczące druku książek i albumów, biorąc pod uwagę budżet, oczekiwany nakład oraz czas, który jest przeznaczony na realizację produkcji.Kontakt

Uzupełnij swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą!


Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.