Drukarnia Mellow możemy zaoferować Państwu druk ulotek zarówno w niskich, jak i wysokich nakładach.
 
Najczęsiej dla naszych Klientów drukujemy ulotki na papierach od 130g do 200g. Istnieje oczywiście możliwość wyboru spośród różnych rodzajów papieru i dużej gamy uszlachetnień, m.in. lakieru dyspersyjnego, lakieru V powierzchniowego i wybiórczego.

Podczas druku niskich nakładów ulotek wykorzystujemy podstawową paletę kolorów CMYK, natomiast przy wysokich nakładach możliwe jest zastosowanie dodatkowych kolorów Pantone.

Najczęściej wybierane formaty ulotek to A4, A5, DL (99x210 mm) lub A4 składane do DL, A5 i A6. Niejednokrotnie jednak klienci korzystają z możliwości druku ulotek o niecodziennym kształcie, co jest możliwe dzięki sztanowaniu ulotek z wykrojnika.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy zaproponują Państwu optymalne rozwiązania dotyczące druku ulotekbiorąc pod uwagę zarówno jakość, jak i cenę.


Kontakt

Zostaw dane, a otrzymasz najlepszą ofertę!

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.