Druk wizytówek

Specjalizujemy się w druku wizytówek w wysokiej jakości i z szeroką gamą uszlachetnień oraz wykończeń, w nakładach już od 1 sztuki. 

Wizytówki warstwowe

Druk wizytówek wykonujemy na szerokiej gamie papierów kredowych, offsetowych, ekologicznych, jak i ozdobnych. Nadruk kolorem białym lub druk UV pozwala na zadruk nawet ciemnych kolorów papierów ozdobnych oraz metalicznych. 

 

Nowością sa wizytówki warstwowe, są to wizytówki składające się z trzech warstw papieru, z których każda może być w innym kolorze.
 

W naszej siedzibie przy ul. Kieleckiej w Krakowie można wybrać wzór i podłoże wizytówek z pokaźnego wzornika papierów ozdobnych, a nasi doradcy podpowiedzą, jaki rodzaj będzie najlepiej pasował do danego projektu.

 

 

 

Wykończenie

Nasi klienci najczęściej wybierają wizytówki prostokątne o wymiarach 9x5 cm lub 8,5x5,5 cm, ale realizujemy również druk wizytówek w innych formatach.
 

Wizytówki mogą posiadać zaokrąglone rogi (wszystkie lub tylko wybrane) lub być drukowane w dowolnym kształcie dzięki procesowi sztancowania lub wycinania na ploterze (bez konieczności ponoszenia kosztów wykrojnika).


Technologie wykonania wizytówki dopasowujemy do konkretnej realizacji tak, aby zoptymalizować koszty i zawsze zapewnić wysoką jakość produktu końcowego.

Uszlachetnianie wizytówek

Oferujemy również wiele możliwości uszlachetniania wizytówek:

 

  •  nie tylko folią matową, błyszczącą lub aksamitną,
  • ale także lakierem UV wybiórczym
  •  wszelkimi innymi uszlachetnieniami (m.in. lakierem puchnącym) do niedawna zarezerwowanymi wyłącznie dla druku offsetowego.
  • również złocenie, srebrzenie oraz HS innymi kolorami foli np. czerwoną, niebieską, tęczową (folia raibow)
  • drukiem wypukłym UV

Istnieje także możliwość druku wizytówek tłoczonych.

 

Zachęcamy do odwiedzenia Mellow drukarnia Kraków przy ul. Kieleckiej, można wybrać podłoże wizytówek z wzornika, zobaczyć gotowe produkty i skorzystać z porad doradców.

Mellowprint.pl

Zachęcamy również do zamawiania druku wizytówek za pomocą portalu mellowprint.pl

Dzięki jego prostej obsłudze możesz złożyć zamówienie online z posiadanych plików lub szybko i samodzielnie zaprojektować swoje wizytówki. Możesz również skorzystać z naszych gotowych szablonów, które to ułatwią.Kontakt

Uzupełnij swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą!


Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.