Partnerzy

Udane realizacje, które dla naszych klientów stają się źródłem satysfakcji i dumy, są najlepszym dowodem skuteczności, efektywności oraz profesjonalizmu naszych działań.

Patronujemy, wspieramy, uczestniczymy. Zabiegamy o współpracę z najlepszymi i razem działamy, a owocna praca przynosi obopólne korzyści. Jesteśmy dumni z tego, że możemy nazwać miasta, samorządy, instytucje kultury i sztuki oraz organizacje społeczne swoimi partnerami. Wierzymy, że pracując wspólnie, mamy realny wpływ na zwiększanie świadomości, udział w akcjach oraz bezpośrednio przyczyniamy się do rozwoju miasta.

Miasta
i Samorządy

Państwowe instytucje z założenia mają służyć wszystkim obywatelom. Dlatego też aktywnie wspieramy, uczestniczymy i promujemy działania różnego typu instytucji. Dbamy o najlepszą promocję i widoczność wydarzeń sportowych, kulturalnych i charytatywnych. Za sprawą naszych realizacji miasto nabiera niezapomnianej dynamiki.

W 2011 roku nawiązaliśmy współpracę z Muzeum Narodowym w Krakowie. Wspieraliśmy wiele wystaw, promując je na naszych siatkach i ekranach LED w całym mieście. Komunikujemy, intrygujemy i zachęcamy do ich aktywnego kontempletowania.

Tematy sportowe również nie są nam obce. Wspólnie z Zarządem Infrastruktury Sportowej w Krakowie uczestniczymy w wydarzeniach sportowych organizowanych dla miasta Krakowa. Swoimi działaniami wsparliśmy m.in. Cracovia Maraton i Półmaraton (2011-2016), Mistrzostwa Europy w Kajakarstwie Slalomowym (2013-2016) czy Bieg Trzech Kopców (2012-2016). Dbamy o ich dobrą widoczność, oferujac szereg autorskich rozwiązań, taki jak standy, flagi i banery, które skutecznie promują przekaz w kluczowych miejscach miasta.

Z kolei z początkiem 2011 roku podpisaliśmy umowę współpracy z Operą Krakowską. Pracowaliśmy przy promocji wielu wydarzeń i festiwali, nagłaśniając je za pomocą naszych nośników LED.

Instytucje
kultury i sztuki

Od lat nieustannie wspieramy rozwój kultury i sztuki, ponieważ wierzymy, że jest to niezwykle ważny element życia każdego człowieka. Dziedzictwo kulturowe to coś, co wyróżnia nas na tle innych, dlatego z dumą wspieramy działania instytucji tego sektora.

W sierpniu 2011 roku nawiązaliśmy współpracę z Teatrem Łaźnia Nowa w Krakowie. Naszym zadaniem było zapewnienie najlepszej widoczności odbywających się tam wydarzeń. Patronowaliśmy wielu spektaklom, a Teatr przyznał nam tytułu „Partnera Teatru” w czasie trwania umowy. Od 2012 roku współpracujemy z Fundacją Capella Cracoviensis. Promocję organizowanego od wielu lat Międzynarodowego Festiwalu “Muzyka w Starym Krakowie” wspieramy naszymi ekranami LED, na których pojawiają się spoty informujące o wydarzeniu.

Z Krakowskim Biurem Festiwalowym współpracowaliśmy we wrześniu 2011 roku, w ramach festiwalu “Sacrum Profanum”. Zrealizowaliśmy wówczas punkt informacyjny w Sukiennicach i zostaliśmy partnerem wydarzenia. Z kolei Filharmonię Krakowską wspieraliśmy jako partner “Gustaw Mahler Festival 2011” i promowaliśmy widowisko na ekranach LED-owych.

Organizacje
społeczne

Razem możemy znacznie więcej! Od lat wspieramy działania organizacji na rzecz społeczeństwa, Urzeczywistniać lepsze jutro to źródło naszej największej satysfakcji. Nie przechodzimy obojętnie wobec lokalnych inicjatyw.

W 2017 roku podpisaliśmy umowę o współpracy ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Polskiej Akcji Humanitarnej. Stowarzyszenie to posiada prawo do używania logotypu Pajacyka oraz Polskiej Akcji Humanitarnej, jak również prawo do wyrażania zgody na używanie wspomnianych logotypów przez inne podmioty. Zobowiązaliśmy się do działań promocyjno-informujących na rzecz następujących programów: pomocy humanitarnej, wodno-sanitarnego, żywnościowego i Klub PAH SOS.

W czasie trwania umowy (do marca 2018 roku) zadeklarowaliśmy udostępnianie wybranych powierzchni reklamowych, których jesteśmy właścicielem i realizację wydruków cyfrowych w ramach zapotrzebowania.

Od 2012 roku współpracujemy ze Stowarzyszeniem Rotunda, m.in. przy okazji festiwalu Krakowskich Reminiscencji Teatralnych, który od 1975 prezentuje co roku kilkanaście ważnych spektakli i wydarzeń teatralnych, tanecznych oraz dyskusji i warsztatów.

Our website uses cookies (Cookie). Using this website means your consent to use them in accordance with the settings of your browser. Check the privacy policy.