Chcąc zaprezentować możliwości naszego nowego nabytku – cyfrowego offsetu HP Indigo – zaprosiliśmy naszych klientów na dzień otwarty. Event odbył się pod nazwą „Color Wish”.
 
Na spotkanie licznie przybyli przedstawiciele działów marketingu, produkcji i zakupów.
W trakcie prezentacji teoretycznej, która odbywała się w hotelu Chopin, głos zabrał Prezes Mellow Wojciech Dworak. Mówił on o celach firmy, jej rozwoju i perspektywach, jakie kryją się za inwestowaniem w innowacyjne rozwiązania w druku. Przedstawił także szeroką ofertę naszej firmy. Kolejnym etapem była prezentacja urządzenia, jego zalet i szerokiego spectrum możliwości, jakie daje, o czym opowiadał Pan Andrzej Suchodolski z HP Indigo.
W dalszej części eventu klienci zostali zaproszeni do siedziby drukarni cyfrowej Mellow przy ulicy Kieleckiej, gdzie mogli na żywo zobaczyć maszynę w trakcie pracy. Otrzymali także wydruki próbne i pamiątkowe fotoalbumy.  

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.