Filozofia działania

Nasza filozofia to sześć zasad, którymi kierujemy się na co dzień przy realizacji każdego zlecenia.
O naszym profesjonalizmie świadczy najwyższa jakość produktów, zadowolenie Klientów oraz ciągłe śledzenie tendencji na rynku poligraficznym.

 
Skuteczność
W naszej pracy łączymy profesjonalne usługi drukarni offsetowej i drukarni cyfrowej. Potencjał Mellow to pasja tworzenia i doświadczenie wsparte nowoczesną technologią. W Mellow potrafimy działać sprawniej i szybciej oraz skutecznie osiągać zamierzone cele.
skuteczność
   
Elastyczność
Aby stworzyć dobry produkt, należy stosować odpowiednie narzędzia. Specyfika Mellow to kompleksowość oferty łączącej wiedzę, doświadczenie oraz technologię z najwyższymi standardami druku wysokonakładowego i niskonakładowego.
 elastyczność
   
Wiedza
Nieustanne pogłębianie wiedzy z zakresu nowych technologi, pomaga nam w podejmowaniu trafnych działań inwestycyjnych. Wiedza jest dla nas wynikiem procesu doświadczania zjawisk, rozumienia przyczyn oraz organizacji informacji zakończonym skuteczną implementacją. Dlatego działania Mellow zawsze trafiają do celu.
 wiedza
   
Precyzja
Umiejętnie dobieramy parametry do każdego produktu, dzięki czemu zawsze jesteśmy pewni, że efekt będzie zgodny z oczekiwaniami. To nasz sposób na takie gospodarowanie budżetem Klienta, by nawet niewielkie środki przekładały się na imponujące wyniki. Zawsze doradzamy naszym Klientom w taki sposób, aby zapewnić im optymalny stosunek ceny do jakości.
 precyzja
   
Analiza
W czasach, gdy uderzanie wprost nie jest wystarczająco skuteczne, należy wyróżnić się jakością na tle konkurencji. Mając tego świadomość, wdrażamy najnowsze metody zarówno przy wysokonakładowych, jak i niskonakładowych produkcjach.
 analiza
   
Trening
W Mellow swoje siły połączyli specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Wspólnie wypracowaliśmy odpowiednią technikę i sekwencję działań, zbudowaliśmy sprawnie działający zespół, który optymalnie wykorzystuje talent i umiejętności każdego z jego członków. Zaufali nam najwięksi polscy producenci oraz światowi gracze - praktyka czyni mistrza!
 trening

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.