FIRMA

Klienci stawiają nam coraz wyższe wymagania i dlatego możemy się rozwijać. Technologia i doświadczenie umożliwiają nam sprostać ich potrzebom.

Nie boimy się powiedzieć, że znajdziemy produkt na miarę Twoich potrzeb – niezależnie od tego czy jesteś artystą, reprezentujesz korporację czy prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą. Dzięki szerokiej gamie produktów oraz narzędzi (naszych serwisów) możemy świadczyć usługi klientom indywidualnym, małym firmom oraz międzynarodowym przedsiębiorstwom. Nasi pracownicy są do dyspozycji, aby zaproponować najlepsze i najekonomiczniejsze rozwiązania.

Referencje

can't load image

Referencje, które wystawiają nam Klienci, są najlepszą rekomendacją oraz potwierdzeniem spełnienia idei firmy i jej tożsamości.

Tożsamość

can't load image

Wykwalifikowana kadra, nowoczesne technologie i oprogramowanie do zarządzania firmą, zapewniają wysoką automatyzację i kontrolę procesu produkcji. System MIS zbiera i analizuje dane aktywnych działów w trosce o sprawny i bezbłędny przebieg wszystkich etapów pracy. To czynniki, które sprawiają, że współpraca staje się przejrzysta i na wysokim poziomie, a ceny są naprawdę konkurencyjne.
Przekonaj się sam!

Ideą powstania Mellow było stworzenie firmy, będącej działem marketingu z zapleczem produkcyjnym dla firm, które chcą outsourcing'ować zadania specjalistom i mieć gwarancje ich czasowej i jakościowej realizacji.

Historia

can't load image

Dzisiaj w jednej grupie kapitałowej możemy produkować – drukować, materiały na wszelkich podłożach w każdym dostępnym formacje. Grupa zatrudnia łącznie 180 osób.

W 2001 roku Prezes firmy (będący jej właścicielem) rozbudował kilkuosobową agencję reklamową o dział produkcyjny. Jako pierwsi zainwestowaliśmy w nowoczesną technologię i od tej pory cały rozwój firmy był oparty na spełnianiu potrzeb Klientów.

Zespół

can't load image

Łączenie technologii druku i papieru to sztuka, której uczy się latami. Nasi Klienci zostają z nami na lata, ponieważ staramy się tą sztuką dzielić, dostosowując produkty do jego potrzeb biznesowych lub indywidualnych.

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.