FIRMA

Rozwój Mellow to kolejne wyzwania jakie stawiają nam Klienci. Technologia i doświadczenie umożliwiają nam ich realizację.

Szeroka gama produktów oraz narzędzi – naszych serwisów, pozwalają nam podejmować wyzwania niezależnie czy jesteś artystą, reprezentujesz korporacje czy jesteś jednoosobowym przedsiębiorcą. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie produkt na miarę swoich potrzeb. Nasi pracownicy są do dyspozycji, aby zaproponować najlepsze i najekonomiczniejsze rozwiązania.

Referencje

Referencje, które wystawiają nam nasi Klienci, są najlepszą rekomendacją oraz potwierdzeniem spełnienia idei firmy i jej tożsamości.

Ideą przy powstaniu Mellow było stworzenie firmy, która byłaby działem marketingu z zapleczem produkcyjnym dla firm, które chcą outsourcing'ować zadania specjalistom i mieć gwarancje ich czasowej i jakościowej realizacji.

Wykwalifikowana kadra, nowoczesne technologie i oprogramowanie do zarządzania firmą, zapewniają wysoką automatyzację i kontrolę procesu produkcji. System MIS zbiera i analizuje dane aktywnych działów w trosce o sprawny i bezbłędny przebieg wszystkich etapów pracy. To czynniki, które sprawiają, że współpraca staje się przejrzysta i na wysokim poziomie, a ceny są naprawdę konkurencyjne.
Przekonaj się sam!

Tożsamość
Historia

W 2001 roku właściciel a jednocześnie Prezes firmy rozbudował kilkuosobową agencje reklamową o dział produkcyjny. Jako pierwsi zainwestowaliśmy w nowoczesną technologię i od tej pory cały rozwój firmy był oparty na spełnianiu potrzeb Klientów.

Dzisiaj w jednej grupie kapitałowej możemy produkować – drukować, materiały na wszelkich podłożach w każdym dostępnym formacje. Grupa zatrudnia łącznie 180 osób.

"Wierzymy, że Klienci zostają z nami na lata dzięki zespołowi ludzi, którzy lubią swoją pracę i wykonują ją z pasją".

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.