Jedną z propozycji drukarni Mellow jest druk fotoalbumów. Dzięki drukarni niskonakładowej możemy zrealizować usługę druku fotoalbumów już od jednej sztuki.

Fotografie dostarczone przez klienta są umieszczane w wybranym przez niego formacie książki i wydrukowane w najwyższej jakości cyfrowego offsetu, a następnie oprawiane w twardą okładkę. Oprawa fotoalbumów jest wyjątkowo trwała, co zapewnia długą żywotność produktowi końcowemu.
 
Fotoalbumy mogą stanowić idealny prezent lub pamiątkę nie tylko z ważnego wydarzenia rodzinnego czy towarzyskiego (chrzciny, pierwsza komunia, ślub, urodziny), ale także choćby z wakacji. Fotoalbumy świetnie się także sprawdzają jako pamiątki z wyjazdów firmowych, szkoleniowych czy integracyjnych.
 
Fotoalbumy mają wyjątkowy i indywidualny charakter. Każdy klient może bowiem zdecydować nie tylko o wyborze zdjęć, ale również stworzyć pod nimi podpisy.

W celu poznania szczegółów prosimy o kontakt z naszymi doradcami.Kontakt

Uzupełnij swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą!


Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.