Marketing Personalizowany

Wszystko to, co produkujemy w ramach marketingu, możemy również indywidualnie spersonalizować i wysłać gdziekolwiek sobie życzysz.

Personalizacja kojarzy się głównie z adresowaniem wysyłek i często wykorzystywana jest, aby drukować np. zaproszenia skierowane do przygotowanej listy gości. Jednak u nas personalizacja to również dedykowana treść, indywidualna grafika, zdjęcie czy kod kreskowy na różnych produktach (opakowanie, broszura, folder, książka, ulotka, zaproszenie, selfmailer – nasi klienci już to wiedzą; tę informację zostawiamy, aby dowiedzieli się o tym użytkownicy wyszukiwarki Google). 

Chociaż potrafimy zaadresować 20 tysięcy kopert na godzinę, dla nas personalizacja to coś zdecydowanie więcej. Staramy się przygotowywać indywidualne oferty dedykowanych produktów dla konkretnej grupy docelowej. Wierzymy, że to najbardziej skuteczna forma marketingu – dostosowanie stylu i sposobu wykonania produktu do charakterystyki klienta docelowego. Mamy więc śmiałą propozycję. Nie wysyłaj swoim kontrahentom i partnerom biznesowym typowych, powtarzalnych materiałów – postaw na personalizowane zaproszenia, kartki, ulotki czy bony.

Wachlarz możliwości

can't load image

Co mamy na myśli pisząc „personalizacja”? Dla nas to indywidualna oferta z dedykowanym produktem dla konkretnego klienta. Niestety w marketingu takie działanie nadal nie jest standardem, choć naszym zdaniem wydaje się najbardziej logiczne i uzasadnione. Materiały personalizowane, które dostajesz, to z reguły ulotka z imieniem i nazwiskiem. Ewentualnie reklama zaadresowana konkretnie do Ciebie. I to wszystko. Jesteśmy przekonani, że bardziej skuteczną formą zwrócenia uwagi odbiorcy jest wysłanie mu materiałów o nietypowym wyglądzie, przykuwającym uwagę. Osiągamy to korzystając z różnego rodzaju podłoży drukarskich oraz uszlachetnień. Do produkcji materiałów personalizowanych wykorzystujemy druk cyfrowy, który pozwala na zmiany w specyfikacji wydruku. Personalizujemy nie tylko koperty, zaproszenia, ulotki i wizytówki, ale także broszury, książki, foldery, bony, opakowania czy albumy.

Selfmailer

can't load image

Możemy z czystym sumieniem powiedzieć, że specjalizujemy się w produkcji selfmailerów. Selfmailer to spersonalizowana wysyłka w formie koperto-listu. Ten produkt cieszy się popularnością, ponieważ jest to bardzo ekonomiczna forma bezpośredniej wysyłki marketingowej (dzięki wyeliminowaniu kosztów kopert i insertowania). Komunikaty marketingowe możemy umieścić na zewnętrznej stronie selfmailera, dzięki czemu, jak wierzymy, odbiorca docelowy chętniej sięgnie do treści zawartych we wnętrzu. Oczywiście selfmailery mogą być wyjątkowo wykończone i uszlachetnione np. wykonujemy kaszerowane kartki z kolorowymi przekładkami, ulotki ze zdrapką. Zamówisz u nas także całe zestawy ślubne uszlachetniane hot-stampingiem (zaproszenia ślubne, winietki, karty menu, oznaczenia stolików). Jeśli chcesz zobaczyć przykładowe realizacje, zapraszamy na konsultacje do naszego biura na ul. Działowskiego 15 w Krakowie.

Pakiety ślubne i urodzinowe

can't load image

To nasz sposób, aby Twoja impreza była dopracowana w każdym calu (A nawet milimetrze! Matryca do hot-stampingu musi być wykonana idealnie.). Produkujemy pełne zestawy ślubne, urodzinowe i na każdą inną okazję, którą będziesz celebrować. Zaproszenia, karty menu, rozkłady i oznaczenia stolików, winietki – wszystko według jednej spójnej koncepcji wykonania. Jesteśmy przekonani, że obok takich materiałów Twoi goście nie przejdą obojętnie. Powiedz nam jaki wybraliście styl i charakter wesela, kolor przewodni i dekoracje. Chętnie doradzimy i wykonamy materiały, które będą się doskonale komponować z całością.

Materiały Personalizowane Perso002
Materiały Personalizowane Perso001
Materiały Personalizowane perso_0
Materiały Personalizowane PERSO1
Materiały Personalizowane PERSO2
Materiały Personalizowane PERSO3
Materiały Personalizowane PERSO4
Materiały Personalizowane PERSO5
Materiały Personalizowane PERSO6
Materiały Personalizowane PERSO7
Materiały Personalizowane PERSO8
Materiały Personalizowane PERSO9
Materiały Personalizowane PERSO10
Materiały Personalizowane PERSO11
Materiały Personalizowane PERSO12
Materiały Personalizowane PERSO13
Materiały Personalizowane PERSO14
Materiały Personalizowane PERSO15
Materiały Personalizowane PERSO16
Materiały Personalizowane PERSO17
Materiały Personalizowane PERSO18

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.