Inwestycje

„Firma reklamowo-poligraficzna Mellow z Krakowa coraz śmielej inwestuje w nowe technologie, konsekwentnie budując pozycję silnego partnera w działaniach marketingowych nie tylko na małopolskim rynku."

Czytaj więcej:
Serwis Informacyjny POLIGRAFIKA.PL
  
Nowa pełnoformatowa maszyna w Mellow

„Na początku grudnia w krakowskiej firmie poligraficzno-reklamowej Mellow rozpoczęła pracę nowa, pełnoformatowa maszyna arkuszowa KBA Rapida 105-5+L. To drugie w ciągu ostatnich kilku lat urządzenie KBA zainstalowane w tej drukarni, a zarazem pierwsza na polskim rynku maszyna tego niemieckiego producenta wyposażona w system LogoTronic Professional, zapewniający wydajne zarządzanie cyklami produkcyjnymi."

Czytaj więcej:
Świat Poligrafii
SIGNS.PL
drukarnie.com.pl
 
Dzień otwarty Color Wish

„Pod koniec października jedna z największych drukarni offsetowo-cyfrowych na rynku polskim, zaprosiła swoich klientów i kontrahentów na Dni Otwarte. Szczególną okazją do zorganizowania eventu była prezentacja maszyny HP Indigo 5500, najnowszego zakupu Mellow."

Czytaj więcej:
Print Publishing 
drukarnie.com.pl 
Digiprint 
 
LogoTronic Proffesional

„Wśród licznych tematów i zagadnień poruszanych w najnowszym wydaniu KBA Report są m.in. dwie istotne publikacje związane z rynkiem polskim. Pierwsza z nich dotyczy niedawnego uruchomienia w krakowskiej firmie poligraficzno-reklamowej Mellow arkuszowej maszyny offsetowej KBA Rapida 105-5+L ,wyposażonej w system LogoTronic Professional, zapewniający wydajne zarządzanie cyklami produkcyjnymi."

Czytaj więcej:
Poligraficzna Agencja Informacyjna

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.