Nasze Portale

Nasze portale do zamawiania i zarządzania, to unikatowe narzędzia dedykowane dla każdego Klienta.

Udostępniamy oprogramowania, które w realny sposób ograniczają koszty projektowania, zamawiania i logistyki. Poświęć nam 15 minut, a przekonamy Cię, że nie tylko duże korporacje mogą wykorzystywać takie narzędzia.

 

MellowBusiness.pl

B2B

Platforma ta dedykowana i wykorzystywana jest przez naszych Klientów – duże korporacje jak również mniejsze firmy. Przejdź do krótkiej prezentacji, która pokaże Ci ogromne możliwości portalu. Nasi Klienci otrzymują go od nas bezpłatnie.

Prezentacja http://mellowbusiness.pl/platforma/

MellowBusiness.pl B2B
Zobacz
Drukujto.pl B2C
Zobacz

Portal wykorzystywany przez małe firmy i osoby indywidualne. Posiada możliwości projektowania i zamawiania prostych materiałów marketingowych. Dzięki jego prostej obsłudze możesz szybko i samodzielnie zaprojektować swoje materiały oraz złożyć zamówienie online. Możesz również skorzystać z naszych gotowych szablonów, które Ci to ułatwią.

Drukujto.pl

B2C
Alboomer.pro

B2B

Narzędzie przeznaczone głównie dla profesjonalnych fotografów, jednakże… Cała gama produktów dostępna na naszej stronie, może zainspirować Cię do stworzenia oryginalnych dedykowanych materiałów dla Twojego Klienta.

Alboomer.pro B2B
Zobacz
Alboomer.com B2C
Zobacz

Edytor, który daje ogromne możliwości dla Twojej firmy. My wykorzystaliśmy go do produkcji kalendarzy, albumów, kartek, zdjęć dla indywidualnego Klienta. Ty w akcji marketingowej możesz stworzyć swoją dedykowaną stronę z kampanią, konkursem czy gadżetem dla Twojego Klienta. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Alboomer.com

B2C

"Nasze serwisy pozwalają naszym Klientom na: skrócenie procesu zamówień, ich kontrolę oraz oszczędności. A edytory i dedykowane portale poszerzyły portfolio ich usług".

Systemy do zarządzania, zamawiania, analizy - to dzisiaj standard. Proponowane przez nas rozwiązania dedykowane są zarówno do małych firm jak i dla dużych korporacji. Ich możliwości to bardzo długa lista i opisaliśmy je na poszczególnych stronach www. Nasze portale jako nieliczne zawierają w sobie edytory do zmian graficznych, dzięki czemu zminimalizujesz czas pracy grafików. Każdy z powyższych portali możemy „uszyć” na Twoją miarę, zaimplementować produkty i podpiąć do strony internetowej. Każdą z tych technologii możemy dostosować do Twoich pomysłów.

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.