Nasze Portale

Nasze portale do zamawiania i zarządzania, to unikatowe narzędzia dedykowane dla każdego Klienta.

Udostępniamy oprogramowania, które w realny sposób ograniczają koszty projektowania, zamawiania i logistyki. Poświęć nam 15 minut, a przekonamy Cię, że nie tylko duże korporacje mogą wykorzystywać takie narzędzia.

 

MellowBusiness.pl

B2B

can't load image

Platforma tę stworzyliśmy do współpracy B2B. Korzystają z nich nasi Klienci – nie tylko korporacje, ale i mniejsze firmy. Przejdź do krótkiej prezentacji, która pokaże Ci ogromne możliwości portalu. Nasi Klienci otrzymują go od nas bezpłatnie. Zobacz prezentację.

Drukujto.pl

B2C

can't load image

Portal wykorzystywany przez małe firmy oraz osoby indywidualne. Posiada możliwości projektowania i zamawiania prostych materiałów poligraficznych. Dzięki jego intuicyjnej obsłudze, możesz szybko i samodzielnie zaprojektować swoje materiały, korzystając z darmowych szablonów graficznych. Zamów online.

Alboomer.pro

B2B

can't load image

Narzędzie to przeznaczone jest głównie dla profesjonalnych fotografów. Natomiast cała gama produktów dostępna na stronie, może zainspirować Cię do stworzenia oryginalnych dedykowanych materiałów dla Twojego Klienta.

Alboomer.com

B2C

can't load image

Edytor stworzony dla indywidualnych klientów, lubiących fotografować amatorsko. Służy to projektowania personalizowanych kalendarzy, albumów, kartek, zdjęć, obrazów na płótnie. Przygotowaliśmy darmowe szablony okładek oraz narzędzie z wieloma funkcjami do obróbki zdjęć i produkcji indywidualnych pamiątek.

Motto

can't load image

Nasze serwisy pozwalają Klientom na: skrócenie procesu zamówień, ich kontrolę oraz oszczędności. A edytory i dedykowane portale poszerzają możliwości naszych usług

Systemy do zarządzania, zamawiania, analizy - to dzisiaj standard. Proponowane przez nas rozwiązania dedykowane są zarówno do małych firm jak i dla dużych korporacji. Ich możliwości to bardzo długa lista i opisaliśmy je na poszczególnych stronach www. Nasze portale jako nieliczne zawierają w sobie edytory do zmian graficznych, dzięki czemu zminimalizujesz czas pracy grafików. Każdy z powyższych portali możemy „uszyć” na Twoją miarę, zaimplementować produkty i podpiąć do strony internetowej. Każdą z tych technologii możemy dostosować do Twoich pomysłów.

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.