Referencje, które wystawiają nam nasi Klienci, są naszą najlepszą rekomendacją.


"Dotychczasowy przebieg współpracy i jej efekty: druk charakteryzujący się wysoką jakością, personalizacja z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa dotyczących przetwarzania baz danych, jak również rzetelności i terminowości zdobyły nasze najwyższe uznanie.  Pracownicy firmy – profesjonalni i służący radą (również w zakresie optymalizacji kosztów), zawsze stawali na wysokości zadania, bez względu na czas przeznaczony na realizacje i zamysł projektu. Sprawdzili się też w nagłych kryzysowych sytuacjach. Wszystko to pozwala nam zarekomendować firmę Mellow Sp. z o.o. jako godnego zaufania partnera biznesowego".
YVES ROCHER POLSKA SP. Z O.O.


"Pragniemy zarekomendować firmę Mellow Sp. z o.o. w zakresie druku, personalizacji oraz wysyłki.  
Personalizowane direct mailingi każdorazowo przygotowywane były zgodnie z naszymi wytycznymi, a załączone do nich druki reklamowe cechowała prawidłowa kolorystyka oraz staranne wykończenie. Dzięki profesjonalnemu podejściu pracowników firmy Mellow Sp. z o.o. nasza współpraca prowadzona była niezmiennie na najwyższym poziomie".
AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O


"Dbamy o jakość i zawsze stosujemy najwyższe standardy dlatego do współpracy przy produkcji naszych produktów wybieramy drukarnie jakie mogą nam to zagwarantować.
Nasza wieloletnia współpraca z Drukarnią Mellow może zarekomendować ich jako właśnie takiego partnera. Pracownicy Mellow to specjaliści w swoich dziedzinach, wymieniający się doświadczeniami, wiedzą i pomysłami, by zaoferować nam jak najlepszy produkt. Rekomendujemy Drukarnie  Mellow, jako profesjonalnego, solidnego, wiarygodnego oraz w pełni przygotowanego do kompleksowego wykonywania zadań partnera w biznesie".
BRIGHT JUNIOR MEDIA SP. Z O.O. SP. KOM. (Wydawca CzuCzu)


„Obsługa zapewniona przez Mellow przebiega na wysokim poziomie, zarówno od strony solidności drukowanych materiałów, jak również terminowości wykonywanych zleceń. 
Sprawna, dobrze przygotowana merytorycznie grupa opiekunów klienta, zapewnia szybką i przyjemną realizację zleceń. Z pełnym przekonaniem polecamy Drukarnię Mellow jako godnego zaufania, rzetelnego partnera w biznesie".
W.KRUK S.A.


"Nasza dotychczasowa współpraca udowodniła, iż firma Mellow spełnia wszelkie wymagania, jakie można postawić drukarni od doskonałej obsługi, przez jakość i terminowość, po kompleksowość obsługi (z magazynowaniem, czy konfekcjonowaniem).  
Polecamy korzystanie z usług firmy Mellow Sp. z o.o. wszystkim firmom i instytucjom, które szukają profesjonalnej obsługi i produktu o najwyższej jakości".
ALIOR BANK S.A.


“Firma wdrożyła i utrzymuje portal do zamawiania wizytówek dla wszystkich jednostek organizacyjnych Banku. Współpraca układa się poprawnie, a pracownicy firmy Mellow Sp. z o.o. dostosowują się do naszych potrzeb, terminowo realizują zlecania”.
BGŻ BNP PARIBAS S.A.


"Dedykowany opiekun klienta dba o nasz komfort, nadzorując nasze produkcje oraz dopilnowując wszelkich procedur. W efekcie otrzymujemy nie tylko wysokiej jakości produkt, ale także jesteśmy spokojni o terminowość i poprawność dostaw.
Współpracę oceniamy jako bardzo udaną i rekomendujemy Mellow jako solidnego i wiarygodnego partnera w biznesie".
SANTANDER CONSUMER BANK S.A.


“Echo Investment S.A. współpracuje z firmą Mellow przy realizacjach poligraficznych. 
Należy podkreślić to dwie pozytywne i kluczowe kwestie: z jednej strony mamy tu technologie druku wykorzystywane przez podmiot współpracujący Mellow Sp. z o.o. a bazujące na realizacjach opartych o dodatkowe kolory Cyan & Magenta w wersji Light. Drugą zaś kwestią pozostaje kreatywne podejście firmy Mellow w zakresie doboru mediów do danej aplikacji jak również samej kwestii realizacji post procesowej. Nasza kooperacja przebiega bez problemowo i jest taka jakiej oczekujemy od profesjonalnego partnera poligraficznego”.
ECHO INVESTMENT S.A.


„Firma Mellow Sp. z o.o. wykonuje dla nas usługi w zakresie druku oraz direct mailingu. Terminowość oraz jakość, a także wysoki poziom obsługi to niezaprzeczalne walory firmy, dzięki którym nasza współpraca przebiega w sposób nienaganny. Dlatego też możemy zarekomendować firmę Mellow Sp. z o.o. jako wiarygodnego i rzetelnego partnera w biznesie”.
ROYAL CANIN POLSKA SP. Z O.O.


„Przez ponad 5 lat naszej współpracy jakość i terminowość usług, kompetencje pracowników oraz profesjonalizm przy wykonywaniu zadań oceniam bardzo wysoko. Firma MELLOW sp. z o.o. jest rzetelnym partnerem realizującym powierzone zadania. Biorąc powyższe pod uwagę, pragnę rekomendować usługi MELLOW, jednocześnie życząc firmie dalszych sukcesów”.
US PHARMACIA SP. Z O. O.


„Excellent S.A. udziela pozytywnych referencji firmie Mellow sp. z o.o. Polecamy korzystanie z usług Mellow Sp. z o.o. wszystkim firmom, które cenią nie tylko jakość produkcji, ale także współpracy i obsługi”.
EXCELLENT S.A.


„Zaangażowanie, terminowość i dotrzymywanie ustaleń to niewątpliwie cechy charakteryzujące warsztaty pracy firmy Mellow.
Jesteśmy zadowoleni z poziomu świadczonych usług. Dlatego też możemy zarekomendować firmę Mellow Sp. z o.o. innym przedsiębiorstwom jako wiarygodnego i profesjonalnego partnera w biznesie”.
ORLEN ASFALT SP. Z O.O.


„Mellow Sp. z o.o. charakteryzuje się wysoką jakością realizowanych prac, terminowością oraz kompetencją działań podejmowanych przez jej pracowników. Poddając ocenie naszą dotychczasowa współpracę jesteśmy w pełni zadowoleni z jej efektów”.
VISTULA GROUP S.A.


„Profesjonalne doradztwo, kompetencja i dotrzymywanie ustaleń to niewątpliwie cechy przewodnie tej firmy.  Jesteśmy zadowoleni z poziomu i jakości usług, dlatego też możemy zarekomendować Mellow Sp. z o.o. jako wiarygodnego i rzetelnego partnera w biznesie”. 
ARCHITEKTURA&BIZNES


„Z firmą Mellow współpracujemy w zakresie druku materiałów reklamowych. Podstawą kontaktów z przedsiębiorstwem Mellow są rzetelność i fachowość, które połączone są z osobistym zaangażowaniem we współpracę oraz wyczuleniem na indywidualne potrzeby Klienta. Firma zawsze z najwyższą starannością wypełnia powierzone jej zadania, nie uchylając się od nich nawet w przypadku technologicznych trudności. Miła, kompetentna obsługa stanowi doskonałą wizytówkę przedsiębiorstwa”.
CREATON POLSKA SP. Z O.O.


„Zlecenia poligraficzne realizowane w Mellow spełniają najwyższe normy jakości, a profesjonalne doradztwo niejednokrotnie pozwala wybrać najlepsze, również pod względem finansowym, rozwiązania dla klienta. Polecamy korzystanie z usług Mellow Sp. z o.o. wszystkim firmom i instytucjom, które szukają profesjonalnej obsługi i produktu o najwyższej jakości”.
NOWY STYL SP. Z O.O.


"
Marka Avene pragnie zarekomendować usługi firmy Mellow Sp. z o.o. w zakresie projektowania i druku materiałów reklamowych – m.in. ulotek, katalogów, folderów, reklam, opakowań promocyjnych. Pracownicy firmy spełniają stawiane przed nimi zadania, w pełni angażując się i pomagając w znalezieniu optymalnych, zarówno pod względem technologicznym, jak i finansowym, rozwiązań”.
PIERRE FABRE DERMO-COSMETIQUE POLSKA SP. Z O.O.


„Firma Mellow Sp. z o.o. wykonuje dla nas druki reklamowe, takie jak teczki, wizytówki, dyplomy, zaproszenia i inne.  Doradztwo, profesjonalizm i wysoka jakość produktu końcowego utwierdzają nas w przekonaniu, że wybraliśmy do współpracy firmę godną zaufania. Z pełnym przekonaniem polecamy korzystanie z usług Profesjonalnej Drukarni Mellow”.
LABORATOIRE DERMATOLOGIQUE BIODERMA SP. Z O. O.

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.