Oferta

Szukasz firmy, która Ci doradzi i pomoże w osiągnięciu oczekiwanego celu? Mamy nadzieję, że właśnie ją znalazłeś.

W zależności od tego jaki cel chcesz osiągnąć, na bazie naszych długoletnich doświadczeń zaproponujemy Ci optymalne rozwiązania, przy wykorzystaniu najnowszych technologii. 

Umożliwiają nam one m.in. wydrukowanie napisanej przez Ciebie książki, nawet w jednym egzemplarzu.

Marketing

Jeżeli chcesz się wyróżnić, materiały które reprezentują Twoją firmę również powinny się wyróżniać. Wyprodukujemy dla Państwa wszystko - ulotki, plakaty, broszury, foldery, katalogi szyte, katalogi klejone PUR, materiały POS, notesy, teczki firmowe, kalendarze, opakowania, selfmailery, fotoalbumy, wizytówki, wizytówki kaszerowane, zaproszenia ślubne. Wszystko oprócz pieniędzy :)

Marketing
Zobacz
Opakowania
Zobacz

Zagwarantujemy Ci, że opakowanie zaproponowane przez nas będzie tożsame z Twoim dobrym produktem. Rodzaj uszlachetnień pudełek taki jak złocenie, tłoczenie, foliowanie, lakierowanie, UV, Hot Stamping, itp. to dzisiaj już standard. Innowacyjna technologia druku pozwalająca osiągać unikatowe efekty to przyszłość. Wartością dodaną dla naszych Klientów jest opatentowany bez kosztowy system do zabezpieczenia opakowań.

Opakowania
Wyjątkowe Wydawnictwa

Pomimo, iż żyjemy w dobie Internetu lubimy dotykać ładnych przedmiotów. W naszej firmie staramy się, aby ich wyjątkowość zwróciła uwagę obdarowanego.Kaszerowane foldery, kaszerowane wizytówki, zaproszenia personalizowane, pojedyncze sztuki ekskluzywnych opakowań z indywidualnymi dedykacjami ... to tylko część z propozycji, które możemy Państwu przedstawić. Papiery ozdobne, na których możemy drukować to też propozycja, która nas wyróżnia. Sprawdź.

Wyjątkowe Wydawnictwa
Zobacz
Marketing Personalizowany
Zobacz

Wszystko to, co możemy wyprodukować w marketingu możemy również indywidualnie spersonalizować i wysłać gdziekolwiek sobie życzysz. Personalizacja to nie tylko adres na kopercie. To materiał marketingowy z indywidulną ofertą taki jak: folder, katalog, selfmailer, mailing, opakowanie, kalendarz, spersonalizowany grafiką, tekstem, kodem, zdjęciem.

Marketing Personalizowany

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.