Marketing

Jeżeli chcesz się wyróżnić, materiały które reprezentują Twoją firmę też powinny się wyróżniać.

Dlatego też chcielibyśmy Ci zaproponować niestandardowe rozwiązania, dzięki którym Twój folder, katalog, broszura, plakat, ulotka czy wizytówki będą wyprodukowane na unikalnych papierach ozdobnych, z indywidulną formą wykończenia i w nietypowym kształcie, tak, aby Twój produkt był wyróżniony.

W zależności od tego jaki cel chcesz osiągnąć, zaproponujemy Ci optymalne rozwiązania na bazie naszych długoletnich doświadczeń i przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Umożliwiają nam one zrealizowanie niemalże każdego Twojego pomysłu niezależnie od nakładu. Plakat, książka, katalog szyty czy klejony, roll-up czy wizytówka kaszerowana mogą być wyprodukowane w 1 sztuce, w pełnej gamie uszlachetnień (złocenie, tłoczenie, grawerowanie, wycinanie, foliowanie, lakierowanie UV).

Marketing M-47
Marketing M-0
Marketing DM-00
Marketing DM3
Marketing M1
Marketing M2
Marketing M4
Marketing DM01
Marketing 12
Marketing 25
Marketing 23
Marketing 21
Marketing M-10
Marketing 28
Marketing DM00
Marketing DM9
Marketing 42
Marketing M15
Marketing M-17
Marketing M16
Marketing 33
Marketing M-19
Marketing 19
Marketing 20
Marketing DM6
Marketing M-23
Marketing 9
Marketing M-25
Marketing 29
Marketing 27
Marketing M28
Marketing 37
Marketing 35
Marketing DM7
Marketing DM1
Marketing 39
Marketing 38
Marketing 15
Marketing 30
Marketing 7
Marketing 13
Marketing 17
Marketing 11
Marketing 14
Marketing 5
Marketing 22
Marketing M44
Marketing M-46
Marketing M-46
Marketing 2
Marketing 34
Marketing 26
Marketing 8
Marketing 6

Gama produktów, które możemy zrealizować dla Ciebie jest bardzo szeroka. Park maszyn Mellow to ok 60 rodzajów urządzeń i nowoczesnych rozwiązań, które dają szeroki wachlarz możliwości.
Dzisiaj druk nawet 1 sztuki takich materiałów jak: ulotka, plakat, folder, broszura, katalog szyty, katalog klejony PUR, POS, album, książka, opakowanie, wizytówka czy zaproszenie - to już nie nowość, jednakże jakość jego wykonania, jakość druku i rodzaj uszlachetnień robi różnicę.
W Mellow każdy z powyższych produktów możesz wykończyć w wymarzony przez Ciebie sposób. Technologia kaszerowania materiałów marketingowych, to wiele możliwości jakie możesz zobaczyć w naszej galerii, jak również na naszym portalu www.alboomer.pro 

Unikatowe opakowania spersonalizowane grafiką, teksem, to kompletne rozwiązania dla Twojego klienta. A wszystko to umieszczone na dedykowanej Tobie platformie do zarządzania drukiem (link do prezentacji).

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.