Marketing

Jeżeli chcesz się wyróżnić, zacznij od tego, by materiały reprezentujące Twoją firmę się wyróżniały.

Na szczęście dokładnie tym się zajmujemy i możemy zaproponować niestandardowe rozwiązania, dzięki którym Twój folder, katalog, broszura, plakat, ulotka czy wizytówki będą wyprodukowane na unikalnych papierach ozdobnych, z indywidulną formą wykończenia i w nietypowym kształcie. Jest to droga trudniejsza niż wybór tradycyjnych papierów i technologii, ale robimy to, bo wierzymy, że tak wykonane materiały reklamowe nie zginą w tłumie typowych, nudnych i nieskutecznych wydruków.


Opowiedz nam o celu, jaki chcesz osiągnąć, a my zastanowimy się która technologia będzie dla Ciebie optymalna. Zrealizujemy niemalże każdy Twój pomysł, niezależnie od nakładu. Plakat, książka, katalog szyty czy klejony, roll-up czy wizytówka kaszerowana mogą być wyprodukowane w 1 sztuce, w pełnej gamie uszlachetnień (złocenie, tłoczenie, grawerowanie, wycinanie, foliowanie, lakierowanie UV).Różnorodność

can't load image

Park maszyn Mellow to ok. 60 rodzajów urządzeń i nowoczesnych rozwiązań w dwóch lokalizacjach: drukarnia cyfrowa przy ul. Kieleckiej 2 oraz drukarnia offsetowa przy ul. Zawiłej 61.  Uważamy, ze wysoka jakość druku, uszlachetnień i wykończenia obroni się sama i nawet na jednej sztuce materiału możemy pokazać, że warto nam zaufać. Gama produktów, które możemy zrealizować dla Ciebie jest bardzo szeroka.

Wśród materiałów jakie wykonujemy są m.in. :

W pojedynczej sztuce możemy wyprodukować także drobniejsze materiały: ulotka, plakat, wizytówka.

 

Wyjątkowość

can't load image

W Mellow wszystkie wyżej wymienione produkty możesz uszlachetnić i wykończyć praktycznie w każdy wymarzony sposób. Od naszych introligatorów wymagamy staranności i z radością patrzymy na to jak ta cecha wchodzi im w krew. Wiemy, że naszym klientom zależy na eleganckich, dobrze wykonanych materiałach, dlatego proponujemy ekskluzywne formy wykończenia, takie jak: kaszerowanie do formy albumów, szycie nićmi ozdobnymi, nitowanie, tłoczenie. Drukujemy na papierach ozdobnych, PVC, na kalce, folii czy szkle. Aby Twoje materiały zachwycały odbiorców, staramy się mądrze i estetycznie dobierać formy nadruków, np. nadruk UV, grawer, wycinanie przy użyciu plotera  (naklejki o nieregularnym kształcie) oraz uszlachetnienia (dla szukających konkretnych rozwiązań w wyszukiwarce Google zostawiamy szczegóły: hot – stamping, folią złotą, srebrną oraz foliami kolorowymi i dyfrakcyjnymi, lakier UV błysk/matt, folia aksamitna/błysk/matt, lakier termiczny, lakier fluorescencyjny, zdrapka czy lakier zapachowy). 

Unikatowość

can't load image

Na co dzień tworzymy materiały marketingowe dla dużych przedsiębiorstw oraz dla branż, w których elegancja i wysoka jakość stanowią podstawę prezentacji firmy. Jesteśmy w stanie wykonać wszelkie materiały stanowiące o spójnej identyfikacji firmy: zaczynając od papeterii firmowej, poprzez katalogi firmowe i broszury, kończąc na wielkoformatowych materiałach reklamowych. Produkując je, myślimy o tym, jak będą kształtować wizerunek Twojej firmy. Pod ten cel dobieramy podłoża i uszlachetnienie. Część naszych produktów kierujemy do profesjonalnych fotografów. Na portalu www.alboomer.pro znajdują się fotoalbumy wraz z spersonalizowanymi pudełkami (grafiką i tekstem), fotoksiążki, etui i opakowania na zdjęcia oraz akrylowe pendrive’y wraz z pudełkami.  Udostępniamy też wygodny portal B2B do zarządzania i zamawiania druku online. Mellowbussiness.pl to w miejsce, w którym spersonalizujesz wydruki i utworzysz historię zamówień archiwizując swoje projekty. Przeczytaj więcej tutaj: link do prezentacji.

Materiały Marketingowe WW007
Materiały Marketingowe WW006
Materiały Marketingowe Marketing 001
Materiały Marketingowe WW002
Materiały Marketingowe WW001
Materiały Marketingowe Marketing1
Materiały Marketingowe Marketing2
Materiały Marketingowe Marketing3
Materiały Marketingowe Marketing4
Materiały Marketingowe M-02
Materiały Marketingowe M-01
Materiały Marketingowe M-0
Materiały Marketingowe DM-00
Materiały Marketingowe DM3
Materiały Marketingowe M1
Materiały Marketingowe M2
Materiały Marketingowe M4
Materiały Marketingowe DM01
Materiały Marketingowe 12
Materiały Marketingowe 25
Materiały Marketingowe 23
Materiały Marketingowe 21
Materiały Marketingowe M-10
Materiały Marketingowe 28
Materiały Marketingowe DM00
Materiały Marketingowe DM9
Materiały Marketingowe 42
Materiały Marketingowe M15
Materiały Marketingowe M-17
Materiały Marketingowe M16
Materiały Marketingowe 33
Materiały Marketingowe M-19
Materiały Marketingowe 19
Materiały Marketingowe 20
Materiały Marketingowe DM6
Materiały Marketingowe M-23
Materiały Marketingowe 9
Materiały Marketingowe M-25
Materiały Marketingowe 29
Materiały Marketingowe 27
Materiały Marketingowe M28
Materiały Marketingowe 37
Materiały Marketingowe 35
Materiały Marketingowe DM7
Materiały Marketingowe DM1
Materiały Marketingowe 39
Materiały Marketingowe 38
Materiały Marketingowe 15
Materiały Marketingowe 30
Materiały Marketingowe 7
Materiały Marketingowe 13
Materiały Marketingowe 17
Materiały Marketingowe 5
Materiały Marketingowe 22
Materiały Marketingowe M44
Materiały Marketingowe M-46
Materiały Marketingowe 2
Materiały Marketingowe 34
Materiały Marketingowe 26
Materiały Marketingowe 8
Materiały Marketingowe 6

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.