Marketing

Jeżeli chcesz się wyróżnić, zacznij od tego, by materiały reprezentujące Twoją firmę się wyróżniały.

Na szczęście dokładnie tym się zajmujemy i możemy zaproponować niestandardowe rozwiązania, dzięki którym Twój folder, katalog, broszura, plakat, ulotka czy wizytówki będą wyprodukowane na unikalnych papierach ozdobnych, z indywidulną formą wykończenia i w nietypowym kształcie. Jest to droga trudniejsza niż wybór tradycyjnych papierów i technologii, ale robimy to, bo wierzymy, że tak wykonane materiały reklamowe nie zginą w tłumie typowych, nudnych i nieskutecznych wydruków.


Opowiedz nam o celu, jaki chcesz osiągnąć, a my zastanowimy się która technologia będzie dla Ciebie optymalna. Zrealizujemy niemalże każdy Twój pomysł, niezależnie od nakładu. Plakat, książka, katalog szyty czy klejony, roll-up czy wizytówka kaszerowana mogą być wyprodukowane w 1 sztuce, w pełnej gamie uszlachetnień (złocenie, tłoczenie, grawerowanie, wycinanie, foliowanie, lakierowanie UV).Różnorodność

can't load image

Park maszyn Mellow to ok. 60 rodzajów urządzeń i nowoczesnych rozwiązań w dwóch lokalizacjach: drukarnia cyfrowa przy ul. Kieleckiej 2 oraz drukarnia offsetowa przy ul. Zawiłej 61.  Uważamy, ze wysoka jakość druku, uszlachetnień i wykończenia obroni się sama i nawet na jednej sztuce materiału możemy pokazać, że warto nam zaufać. Gama produktów, które możemy zrealizować dla Ciebie jest bardzo szeroka.

Wśród materiałów jakie wykonujemy są m.in. :

W pojedynczej sztuce możemy wyprodukować także drobniejsze materiały: ulotka, plakat, wizytówka.

 

Wyjątkowość

can't load image

W Mellow wszystkie wyżej wymienione produkty możesz uszlachetnić i wykończyć praktycznie w każdy wymarzony sposób. Od naszych introligatorów wymagamy staranności i z radością patrzymy na to jak ta cecha wchodzi im w krew. Wiemy, że naszym klientom zależy na eleganckich, dobrze wykonanych materiałach, dlatego proponujemy ekskluzywne formy wykończenia, takie jak: kaszerowanie do formy albumów, szycie nićmi ozdobnymi, nitowanie, tłoczenie. Drukujemy na papierach ozdobnych, PVC, na kalce, folii czy szkle. Aby Twoje materiały zachwycały odbiorców, staramy się mądrze i estetycznie dobierać formy nadruków, np. nadruk UV, grawer, wycinanie przy użyciu plotera  (naklejki o nieregularnym kształcie) oraz uszlachetnienia (dla szukających konkretnych rozwiązań w wyszukiwarce Google zostawiamy szczegóły: hot – stamping, folią złotą, srebrną oraz foliami kolorowymi i dyfrakcyjnymi, lakier UV błysk/matt, folia aksamitna/błysk/matt, lakier termiczny, lakier fluorescencyjny, zdrapka czy lakier zapachowy). 

Unikatowość

can't load image

Na co dzień tworzymy materiały marketingowe dla dużych przedsiębiorstw oraz dla branż, w których elegancja i wysoka jakość stanowią podstawę prezentacji firmy. Jesteśmy w stanie wykonać wszelkie materiały stanowiące o spójnej identyfikacji firmy: zaczynając od papeterii firmowej, poprzez katalogi firmowe i broszury, kończąc na wielkoformatowych materiałach reklamowych. Produkując je, myślimy o tym, jak będą kształtować wizerunek Twojej firmy. Pod ten cel dobieramy podłoża i uszlachetnienie. Część naszych produktów kierujemy do profesjonalnych fotografów. Na portalu www.alboomer.pro znajdują się fotoalbumy wraz z spersonalizowanymi pudełkami (grafiką i tekstem), fotoksiążki, etui i opakowania na zdjęcia oraz akrylowe pendrive’y wraz z pudełkami.  Udostępniamy też wygodny portal B2B do zarządzania i zamawiania druku online. Mellowbussiness.pl to w miejsce, w którym spersonalizujesz wydruki i utworzysz historię zamówień archiwizując swoje projekty. Przeczytaj więcej tutaj: link do prezentacji.

Marketing WW007
Marketing WW006
Marketing www05
Marketing Marketing 001
Marketing WW002
Marketing WW001
Marketing Marketing1
Marketing Marketing2
Marketing Marketing3
Marketing Marketing4
Marketing M-02
Marketing M-01
Marketing M-0
Marketing DM-00
Marketing DM3
Marketing M1
Marketing M2
Marketing M4
Marketing DM01
Marketing 12
Marketing 25
Marketing 23
Marketing 21
Marketing M-10
Marketing 28
Marketing DM00
Marketing DM9
Marketing 42
Marketing M15
Marketing M-17
Marketing M16
Marketing 33
Marketing M-19
Marketing 19
Marketing 20
Marketing DM6
Marketing M-23
Marketing 9
Marketing M-25
Marketing 29
Marketing 27
Marketing M28
Marketing 37
Marketing 35
Marketing DM7
Marketing DM1
Marketing 39
Marketing 38
Marketing 15
Marketing 30
Marketing 7
Marketing 13
Marketing 17
Marketing 5
Marketing 22
Marketing M44
Marketing M-46
Marketing 2
Marketing 34
Marketing 26
Marketing 8
Marketing 6

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.