Opakowania

Zagwarantujemy Ci, że opakowanie zaproponowane przez nas będzie tożsame z Twoim dobrym produktem. 

Na bazie naszego doświadczenia służymy pomocą przy wyborze, materiału, kształtu i formy uszlachetnienia Twojego opakowania oraz wykonamy jego makietę, byś mógł zobaczyć je nie tylko na ekranie.

Dzięki wdrażanej obecnie najnowocześniejszej linii do druku w technologii LED/UV, wzbogacamy naszą ofertę o możliwość druku na materiałach niewsiąkliwych: papierach metalizowanych, PVC, foli, IML z dodatkowymi uszlachetnieniami inline, takimi jak skórka pomarańczowa, lakier UV, efekty holograficzne. Opatentowaliśmy też, unikatowy na skalę światową, system do bezkosztowego zabezpieczenia Twoich produktów.

Opakowania OP_25
Opakowania OP_24
Opakowania OP_23
Opakowania OP_22
Opakowania OP_21
Opakowania OP1
Opakowania OP2
Opakowania OP6
Opakowania OP7
Opakowania OP8
Opakowania OP9
Opakowania OP10
Opakowania OP11
Opakowania OP12
Opakowania OP13
Opakowania OP14
Opakowania OP15
Opakowania OP16
Opakowania OP17
Opakowania Op-15
Opakowania OP18
Opakowania OP19
Opakowania OP20
Opakowania OP21
Opakowania OP24

Technologie jakie posiadamy, umożliwiają nam produkcję opakowań w każdej ilości. Specyfika dzisiejszego rynku to zróżnicowanie produktów, czyli krótkie serie z często zmienianymi layoutami. Dlatego też w Mellow posiadamy maszyny (druk cyfrowy, druk offsetowy, druk LUD/UV, druk wielkoformatowy), na których możemy wyprodukować opakowania na kosmetyki, farmaceutyki, suplementy, opakowania na artykuły spożywcze, pudełka na produkty dla dzieci oraz wiele innych, stosując pełną gamę uszlachetnień takich jak: złocenie, Hot Stamping, skórka pomarańczowa, lakier UV błysk/matt, folia aksamitna, folia błysk, folia matt, dyspersja perłowa oraz z różnego rodzaju wykończeniami: tłoczenie, tłoczenie 3D, tłoczenie brajla. Przed finalną realizacją dostaniesz makietę. Wszystkie produkcje zaimplementujemy do dedykowanego dla Ciebie portalu zamówień, który nie tylko ułatwi zarządzanie procesami, ale zagwarantuje stabilność i jakość produkcji (link do prezentacji).

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.