Realizacje

Bądź z nami na bieżąco

AKADEMIA MELLOW

Dużo piszemy o naszym doświadczeniu i wiedzy na temat druku. Ale nie zatrzymujemy jej tylko dla siebie! Dlatego powstała Akademia Mellow, która wraz z dystrybutorami papieru oraz agencjami brandingowymi organizuje warsztaty dla klientów i potencjalnych klientów, gdzie prezentowane są możliwości kreatywnego łączenia technologii i papieru. Na warsztatach spotykają się miłośnicy poligrafii i marketingu aby z nami porozmawiać i obejrzeć bogatą wystawę wykonanych w Mellow materiałów. Czytaj więcej.

Mellow dla każdego

Naszym podstawowym modelem współpracy jest B2B (business to business), czyli stała obsługa klienta korporacyjnego oraz średnich przedsiębiorstw. Dzięki technologii cyfrowej poszerzyła nam się ilość realizacji B2C (business to consumer). A więc oprócz ekskluzywnych materiałów, takich jak kaszerowane albumy, opakowania ze zdobieniami, katalogi szyte ozdobnymi nićmi czy personalizowane materiały marketingowe z pełnym uszlachetnieniem, oferujemy też całą masę produktów dla klienta indywidualnego. Dążymy do tego, żeby mieć najszerszą gamę papierów – pozyskujemy je od dostawców z Polski oraz z całej Europy. Dla różnych klientów przygotowaliśmy bezpłatne platformy do zarządzania, projektowania i zamawiania druku online. Portale udostępniamy dla dużych i średnich firm, aby ułatwić im wewnętrzną współpracę przy zadaniach marketingowych i poligraficznych oraz dać szansę na optymalizację kosztów i logistyki. Nie zapominamy o małych zakładach i jednoosobowych działalnościach – dla nich powstała platforma umożliwiająca zamówienie materiałów bez konieczności inwestowania we własne projekty graficzne.

Materiały reklamowe i opakowania

Jeżeli poszukujesz rzetelnego partnera i dobrych materiałów marketingowych, możesz na nas liczyć. Robimy wszystko, aby opakowania i materiały reklamowe były nie tylko piękne, ale przede wszystkim skuteczne. Chcielibyśmy ułatwić Ci zalezienie nas w wyszukiwarce, dlatego wymienimy niektóre produkty, jakie znajdują się w naszej ofercie: ulotki, plakaty, broszury, foldery, katalog szyty, katalog klejony PUR, teczki firmowe, papier firmowy, wizytówki, wizytówki kaszerowane, notesy, kalendarze, opakowania, selfmailery, zaproszenia (także zaproszenia ślubne), fotoalbumy, fotoksiążki. Technologie poligraficzne to coś, na czym się znamy. Moglibyśmy powiedzieć, że druk cyfrowy, druk offsetowy, druk wielkoformatowy i druk UV to nasza pasja, ale żeby nie karmić Cię sloganami, przyznamy po prostu: lubimy naszą pracę i jesteśmy dumni z tego, co udaje nam się wspólnie z Wami wyprodukować. W Krakowie prowadzimy dwa oddziały – Cyfrowy oraz Offsetowy (Wielkoformatowy). Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebne Ci są darmowe konsultacje poligraficzne.

Przejdź do oferty.

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.