Technologia

Technologia to dziedzina, za którą dzisiaj bardzo trudno nadążyć. Staramy się, temu sprostać.

Odpowiedni i umiejętny dobór urządzeń w połączniu z wieloletnim doświadczeniem zespołu Mellow sprawia, iż jesteśmy dzisiaj w stanie drukować prawie na każdym materiale – prawie w każdej ilości.

Digital

Technologia XXI wieku umożliwia nam wydrukowanie nawet jednej książki, plakatu, obrazu czy albumu. Materiały możemy uszlachetniać (złocenie, tłoczenie, lakier). Możemy je personalizować i zapakować w opakowanie z Twoją grafiką, a także grawerować. Zakres podłoży, na których drukujemy jest dzisiaj nieograniczony. Może to być papier, folia, PVC, szkło, drewno itd. Wszystko to jest wykonywane z najwyższą dostępną rozdzielczością (nie do rozróżnienia ze standardową technologią offsetową).

Technologia znana od wieków. Dzisiaj udoskonalona co do jakości i szybkości realizacji. Nasz park maszyn umożliwia druk do formatu B1 z wydajnością 15 tys. arkuszy na godzinę na każdej z maszyn. Możemy drukować na podłożach papierowych i kartonach do grubości 1,2 mm. W najbliższym czasie zakończymy instalacje maszyny umożliwiającej nam druk w technologii LED/UV na podłożach niewsiąkliwych (PVC, folia, IML).

Offset
Large Format

Posiadane urządzenia umożliwiają nam druk wielkiego formatu na materiałach płaskich oraz z roli. Dzięki wielu urządzeniom możemy drukować na banerach (frontlit, backlit, blockout), siatkach mesh, foliach samoprzylepnych (monomerycznych, polimerowych, wylewanych, do podświetleń), papierach (billboardowych bbs, citylight'ach, fotograficznych) oraz tekstyliach (flagach, proporcjach). Zakres podłoży twardych to: płyty PVC, PP, Dibond, Kappa, Plexa, karton, a także hips czy płyty piankowe.

Wszystkie powyższe materiały, niezależnie od technologii możemy uszlachetniać i wykańczać w przeróżny sposób. Oprócz standardowych urządzeń do produkcji wszelkiego rodzaju materiałów marketingowych, opakowań, banerów czy flag, posiadamy również rozwiązania, które wyróżnią Twój produkt. Ich nietypowość i skalę możemy pokazać jedynie „na żywo”.

Finishing
Zagadnienia techniczne

Jeżeli chcesz być pewny, aby projekt był zgodny z Twoimi oczekiwaniami grafik musi znać zasady przygotowania materiałów do druku. Przejdź do specyfikacji. W naszych specyfikacjach przypominamy o bezwzględnych zasadach i procedurach jakie trzeba zachować, aby Twój produkt był najwyższej jakości. Wykorzystanie najnowszych technologii (maszyn drukujących) to 50% sukcesu. Drugie 50% to odpowiednie przygotowanie projektu. Dzięki posiadanym oprogramowaniom, w dużym stopniu jesteśmy w stanie pomóc w wyłapaniu błędów. To dzięki temu zbudowaliśmy zaufanie naszych Klientów.

"Dzięki naszym Klientom, nasz park technologiczny i możliwości produkcyjne są dzisiaj tak szerokie".

Kiedy idziemy do piekarni lub po buty do sklepu, to nie interesuje nas w jakim piecu czy na jakiej maszynie zostały wyprodukowane. Nie będziemy opisywać co to jest druk cyfrowy, druk offsetowy, druk LED. druk wielkoformatowy czy uszlachetnianie, kaszerowanie, tłoczenie, grawerowanie… możemy jednak przedstawić Ci przykładowe realizacje oraz referencje jakie otrzymaliśmy od naszych Klientów. Dla zainteresowanych udostępniamy materiały opisujące systemy kontroli jakości zarządzania w naszej firmie (DensytronicLogotronic). Wszystkie dane dotyczące jak przygotować materiały do druku, aby otrzymać oczekiwany produkt, znajdziesz w zakładce zagadnienia techniczne.

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.