Technologia

Technologia to dziedzina, za którą dzisiaj bardzo trudno nadążyć. Staramy się temu sprostać.

Wieloletnie doświadczenie i śledzenie zmian w branży pozwala nam na umiejętny dobór urządzeń i zaproponowanie optymalnego, kreatywnego rozwiązania. Możemy drukować na niemal każdym podłożu drukarskim.

Digital

Technologia XXI wieku umożliwia nam wydrukowanie nawet jednej książki, plakatu, obrazu czy albumu. Materiały możemy uszlachetniać (złocenie, tłoczenie, lakier). Możemy je personalizować i zapakować w opakowanie z Twoją grafiką, a także grawerować. Zakres podłoży, na których drukujemy jest dzisiaj nieograniczony. Może to być papier, folia, PVC, szkło, drewno itd. Wszystko to jest wykonywane z najwyższą dostępną rozdzielczością (nie do rozróżnienia ze standardową technologią offsetową).

Technologia znana od wieków. Dzisiaj udoskonalona co do jakości i szybkości realizacji. Nasz park maszyn umożliwia druk do formatu B1 z wydajnością 15 tys. arkuszy na godzinę na każdej z maszyn. Możemy drukować na podłożach papierowych i kartonach do grubości 1,2 mm. W najbliższym czasie zakończymy instalacje maszyny umożliwiającej nam druk w technologii LED/UV na podłożach niewsiąkliwych (PVC, folia, IML).

Offset
Large Format

Posiadane urządzenia umożliwiają nam druk wielkiego formatu na materiałach płaskich oraz z roli. Dzięki wielu urządzeniom możemy drukować na banerach (frontlit, backlit, blockout), siatkach mesh, foliach samoprzylepnych (monomerycznych, polimerowych, wylewanych, do podświetleń), papierach (billboardowych bbs, citylight'ach, fotograficznych) oraz tekstyliach (flagach, proporcjach). Zakres podłoży twardych to: płyty PVC, PP, Dibond, Kappa, Plexa, karton, a także hips czy płyty piankowe.

Wszystkie powyższe materiały, niezależnie od technologii, możemy uszlachetniać i wykończyć na wiele sposobów. Oprócz standardowych urządzeń do produkcji materiałów marketingowych, opakowań, banerów czy flag, posiadamy również nietypowe rozwiązania technologiczne i introligatorskie. Ich skalę i wyjątkowość chętnie pokażemy Ci na żywo – zapraszamy na konsultację.

Finishing
Zagadnienia techniczne

Jeżeli chcesz być pewny, że wyprodukowany u nas produkt będzie zgodny z Twoimi oczekiwaniami, upewnij się, że Twój grafik zna zasady przygotowania materiałów do druku. Przejdź do specyfikacji. Przypominamy w nich o bezwzględnych zasadach i procedurach, których zachowanie wyeliminuje różnice między Twoją wizją, a naszą produkcją. Wykorzystanie nowoczesnych maszyn drukarskich to 50% sukcesu. Drugie 50% leży w przygotowaniu projektu graficznego. Postaraj się zrobić to dobrze, ale nie martw się zanadto – posiadamy oprogramowania, które pomogą w wyłapaniu błędów.

"To dzięki coraz wyższym wymaganiom Klientów wciąż się rozwijamy. Nasz park technologiczny i możliwości produkcyjne są dziś tak szerokie, dzięki dążeniu do realizacji Waszych potrzeb i marzeń. Dziękujemy"!

Produkcja katalogu

Uchylamy rąbka tajemnicy z procesu produkcji katalogu firmowego. Katalog ma formę kaszerowanego albumu, ze sztywnymi stronami, rozkładającymi się na płasko. Okładka i etui zrobiono z papieru ozdobnego i uszlachetniono srebrnym hot-stampingiem.
Katalog firmowy w takiej formie stanowi nie tylko produkt informacyjny, ale przede wszystkim wizerunkowy. Informacji o podobnych produktach szukaj tutaj: https://www.mellow.com.pl/wyjatkowe-wydawnictwa.html

Czy kiedy idziesz do piekarni lub sklepu obuwniczego, dowiadujesz się na jakich maszynach zostały wyprodukowane Twoje zakupy? Tak samo jest w poligrafii. Chcemy ściągnąć z Ciebie konieczność zapoznania się z wiedzą dotyczącą technologii. Nie będziemy więc opisywać czym jest druk cyfrowy, druk offsetowy, druk LED, druk wielkoformatowy. Nie chcemy zanudzać Cię definicjami takimi jak uszlachetnienie druku, kaszerowanie, tłoczenie, grawerowanie. Możemy natomiast przedstawić Ci przykładowe realizacje oraz referencje, jakie otrzymaliśmy od naszych Klientów. Sprawdź nas, zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu, a obiecujemy, że się nie zawiedziesz. Dla zainteresowanych udostępniamy materiały opisujące systemy kontroli jakości zarządzania w naszej firmie (DensytronicLogotronic). Wszystkie dane dotyczące tego, jak przygotować  materiały do druku, aby otrzymać oczekiwany produkt, znajdziesz w zakładce zagadnienia techniczne.

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.