Wyjątkowe Wydawnictwa

Pomimo, iż żyjemy w dobie Internetu, lubimy dotykać ładnych przedmiotów. Staramy się, aby ich wyjątkowość zwróciła uwagę obdarowanego.

Nasi klienci oczekują od nas coraz to nowszych pomysłów na wyróżnienie ich produktu. Już dawno się do tego przyzwyczailiśmy. Albumy kaszerowane w ręcznie wykonanych pudełkach, wykonane z papierów ozdobnych, o nietypowych kształtach i oprawach to realizacje, jakie produkujemy na co dzień. Klienci mówią, że są wyjątkowe – bardzo nas to cieszy, bo my patrzymy na to przez pryzmat standardu. To robimy od lat.

Jakość jest wynikiem doboru odpowiedniej technologii i wykończenia. Druk cyfrowy w technologii HP Indigo pozwala nam uzyskać większy, niż w standardowym offsecie, gamut kolorystyczny. Kolorystykę CMYK wzbogacamy dodatkowymi kolorami light lub pantone, w tym białym, dzięki czemu możemy osiągnąć jeszcze lepsze efekty. Drukujemy na kolorowych papierach ozdobnych, przezroczystych foliach, materiałach. A naszą wisienką na torcie zawsze są nietypowe wykończenia: szycie nićmi ozdobnymi, ręcznie wykonane szycie japońskie, nitowanie, ploterowe wycinanie, grawerowanie, złocenie, tłoczenie - niezależnie od nakładu.

Co nazywamy wydawnictwami?

can't load image

Wydawnictwa to materiały VIP. Elegancko wykonane i stworzone po to, aby godnie reprezentowały Twoją firmę lub wydarzenie (jako forma promocji lub prezent). Chodzi o katalogi i broszury, ułożone w spójnie zaprojektowanych pudełkach, plakaty drukowane na metalizie z drukiem UV czy personalizowane zaproszenia z hot-stampingiem. Powiedz nam czego potrzebujesz. Wykonujemy notesy, notebooki i zeszyty z tłoczeniem logo, wykończone szyciem ozdobnym i kolorową gumką. Chcesz sprawdzić na jakim poziomie. Nie pracujemy według ustalonych schematów produkcyjnych – zawsze, ale to zawsze, staramy się podejść indywidualnie, ruszyć głową i dodać do całej koncepcji dwie kopiate łyżki kreatywnego podejścia. Właśnie z powodu tej unikatowości produktów, pozwalamy sobie nieskromnie nazwać je wyjątkowymi.

Wyjątkowość

can't load image

Potrzebujesz konkretów? Oto nasze możliwości technologiczne i introligatorskie. Podobno wrażenie robią (gdy dobrze się je wykorzysta!) niektóre formy nadruku np. lakier UV czy grawer. Dzięki ploterom tnącym możemy wykonywać otwory, nacięcia i wypracować nietypowy kształt produktu. Kropkę nad „i” stawiają uszlachetnienia: hot-stamping (nie tylko złocenie i srebrzenie, ale np. hs foliami kolorowymi), lakier UV błysk/matt, kalandrowanie lakierem termicznym, lakiery fluorescencyjne. Wydawnictwo możemy w całości lub częściowo pokryć foliami: błyszczącą, matową, aksamitną (soft touch) – wybrane strony, okładkę lub całość wydania. Istnieje możliwość nałożenia na poszczególne elementy folii brokatowych, zapachowych, termoaktywnych, czy zdrapki. Wyjątkowości może dodać także kaszerowanie materiałów, szczególnie wizytówek, kartek, kart menu itp.  To tylko niektóre możliwości – nie chcemy teraz zajmować Twojego cennego czasu szczegółami. Przyjdź z konkretną potrzebą, a wtedy opowiemy Ci, co potrafimy.

Wyjątkowe Wydawnictwa WW006
Wyjątkowe Wydawnictwa www04
Wyjątkowe Wydawnictwa WW003
Wyjątkowe Wydawnictwa w4.06-4
Wyjątkowe Wydawnictwa w04.06-3
Wyjątkowe Wydawnictwa w4.06-2
Wyjątkowe Wydawnictwa w04.06
Wyjątkowe Wydawnictwa Perso0003
Wyjątkowe Wydawnictwa WW_003
Wyjątkowe Wydawnictwa WW_002
Wyjątkowe Wydawnictwa Katalog firmowy w nowoczesnej formie
Wyjątkowe Wydawnictwa ww2
Wyjątkowe Wydawnictwa WW_01
Wyjątkowe Wydawnictwa 26
Wyjątkowe Wydawnictwa WW02
Wyjątkowe Wydawnictwa WW00
Wyjątkowe Wydawnictwa 28
Wyjątkowe Wydawnictwa 32
Wyjątkowe Wydawnictwa 7
Wyjątkowe Wydawnictwa 20
Wyjątkowe Wydawnictwa WW4
Wyjątkowe Wydawnictwa 2
Wyjątkowe Wydawnictwa 8
Wyjątkowe Wydawnictwa 11
Wyjątkowe Wydawnictwa WW2
Wyjątkowe Wydawnictwa WW_14
Wyjątkowe Wydawnictwa 13
Wyjątkowe Wydawnictwa 30
Wyjątkowe Wydawnictwa WW000
Wyjątkowe Wydawnictwa 29
Wyjątkowe Wydawnictwa 14
Wyjątkowe Wydawnictwa 17
Wyjątkowe Wydawnictwa 4
Wyjątkowe Wydawnictwa 16
Wyjątkowe Wydawnictwa 5
Wyjątkowe Wydawnictwa WW_26
Wyjątkowe Wydawnictwa WW3
Wyjątkowe Wydawnictwa 31
Wyjątkowe Wydawnictwa WW_27
Wyjątkowe Wydawnictwa WW_28
Wyjątkowe Wydawnictwa WW_33
Wyjątkowe Wydawnictwa WW_34
Wyjątkowe Wydawnictwa ww_35
Wyjątkowe Wydawnictwa 23
Wyjątkowe Wydawnictwa 21
Wyjątkowe Wydawnictwa 9
Wyjątkowe Wydawnictwa 3
Wyjątkowe Wydawnictwa 1

Nasza strona WWW używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Sprawdź politykę prywatności.